Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vladko,
psal jsem to už párkrát, není pro mě problém někomu pomoci. Nikdo mi nemusí předkládat žádný backtest, mohu ti říci, že už poznám na první pohled zda dotyčný má nějaké obchodní zkušenosti nebo ne. Vždy si ale ponechávám právo tu práci odmítnout, protože hodně často se jedná o první představy nováčků, kteří jsou pouze líní backtestovat a u toho nemusím asistovat. Nikdy jsem za tuto práci nechtěl odměnu, vždy doufám, že z té strategie pochytím nějaké myšlenky, které mě obohatí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den přeji,
našel by se tu někdo, kdo by mi pomohl naprogramovat ukazatel otevřených pozic. Tím myslít to, že bych chtěl mít zobrazenou křivku pod grafem, která zobrazuje počet pips všech otevřených pozic. Tato křivka mi velice pomůže určit ideální SL a TP pro mou strategii.
Předem všem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jakym zpusobem se da backtestovat v MT4 na realnych tick datech? Vim, ze driv to slo, clovek si vygeneroval FXT soubory a bylo, nicmene od build 210 tohleto nefunguje (MT4 vam ten soubor prepise), a build starsi nez 210 nejsem schopen sehnat (a ani nevim jiste, jestli postup bude fungovat). Jak tohle resite vy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak uz jsem na to prisel, je treba si opravdu sehnat stary build 208 nebo 209, ja jsem nekde ve forech nasel terminal.exe od build 208, bohuzel ten s aktualni verzi uz nepracuje (pada to), tak jsem pak sehnal komplet instalaci buildu 211 od Forexgen (myslim ze na cnet, na webu se udava jako build 209, ale to neni pravda, je to 211), do toho jsem nakopiroval terminal.exe a uz to chodi.

Nechapu politiku metaquotes company, proc tuhle featuru proste dala pryc. Testovat scalping EA na fraktalne interpolovanych 1M datech je naprosto k nicemu, vysledky typu ze EA vydela $20M z $2000 za pul roku fakt nejsou (bohuzel) realne :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nikdy neni nic na 100 %, ani u mě. Ale jestli mi vychazi dva obchody ze tri tak to z meho pohledu je ten spravny system. Alespon pro me. A pokud jedu tuto svou strategii a překlikávám okna a vizuálně hledám potencionílní vstupy , tak to prostě chci zautomatizovat. PC a technika musi za mě pracovat. To je muj cíl. Myslel jsem že ušetřím čas, když to někomu zadám. Sám člověk nikdy nic nedokáže, nebo jen omezeně málo, až na vyjímky, ale to jsou vyvolení tohoto světa. Ale nepatřím k vyvoleným tohoto světa. Největší síla je v týmu. A to platí jak mezi uklizečkami tak mezi obchodníky, to platí všude. A vím co říkám. Ale super, obracím se na "harmonii" , pokud zadám do Google "wiki" najde se mi encyklopedie. Můžeš napsat "URL" . Díky moc. Pokud zná někdo , řečeno slovy Máničky "lepčejší" kurz v angličtině, nevadí. Umím obstojně. Jinak díky všem co odpověděli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám prosbu na programátorov,
v AOS často používam tie iste podprogrami a tak by som chcel vedieť, ako z nich vytvorým knižnicu, aby som pri písani nového kódu nemusel stale kopirovať. (poprosím o návod, alebo link kde sa to dočitam, najlepšie česky/slovensky).
Ďakujem.
Karol

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za navedení na manuály. Poradí mi někdo ? Pokud zavolám ukazatel funkcí "icustom" ze strategie "CTRL-L" , pustím testování této strategie v určitém čase tak symboly se mi zobrazí až po doběhnutí této strategie. Dejme tomu, že mi strategie zobrazuje šipku. Lze tyto šipky zobrazit již v průběhu testování ? A ještě jednu otázku . Zda funkce "icustom" vrací nějakou hodnotu, tj. chci zjistit okamžik zobrazení šipky. Děkuji za stručnou odpověd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam otazku pre programatorov: chcel by som pri dosiahnutí určitého zisku zavrieť všetky pozície na všetkých pároch. Mám na to jednoduchý program. Problém je, že ak ho vložím len do jedneho "grafu" tak mi "automaticky" zavrie len ten jeden "graf" (len prislušný pár). Keď ale nastavím odsúhlasenie uzavretia vo vlastnostiach EA ("Umožnit žive obchodovanie" aj "Požiadavka manuálnej konfirmácie") vtedy mi zavrie všetky "grafy" a to aj tie do ktorých nie je vložený. Ako mam nastaviť , alebo čo mam zlé v EA, aby som nemusel potvrdzovať uzavretie každej jednej pozície? Ďakujem za radu. Karči

8784

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Karci:

Je to diky tomu ze pro zavirani pozic pouzivas konstanty Bid / Ask ... v techto konstantach je ulozena cena pro aktualni par kde mas EA pustenou. Pokud chces zjistit ceny z jiny paru musis pouzit MarketInfo

Tu je opravena tva funkce

void CloseAllSymbol()
{ // Zavre všetky otvorené pozície na všetkých pároch
for (int i = 0; i {
if(OrderSelect(i,SELECT_BY_POS,MODE_TRADES)==false) continue;
if (OrderType() == OP_BUY)
OrderClose(OrderTicket(), OrderLots(), MarketInfo(OrderSymbol(),MODE_BID), 3, Blue);
if (OrderType() == OP_SELL)
OrderClose(OrderTicket(), OrderLots(), MarketInfo(OrderSymbol(),MODE_ASK), 3, Red);
}
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...