Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Poslední dobou začalo IBFX dost šachovat se spreadem. Začlo to v pátek při zprávách, kdy se spread na libře pohyboval kolem 5-8 a dnes, kdy kvůli svátkům je nízká volatilita, je úplně běžné 7-11!!! Doteď jsem pohyblivost spreadu prakticky nepozoroval, ale teď už mi to docela leze na nervy. Má tu už někdo praktické zkušenosti na live s MIG? Mají také ve smlouvě možnost rozšiřování spreadu? Mám od nich demo a zatím nic takového nepozoruji. Je mi na nich sympatické, že posílají do platformy denní výhled na majors.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
Milane, upozorňovali na to předem emajlem:

In regards to holiday hours on Memorial Day, Monday the 29th of May Interbank FX will be open normal trading hours. Clients will be permitted to place trades throughout the day, however please do note that due to lower liquidity in the market it is expected that spreads may fluctuate. Please trade using discretion during times of low liquidity in the market.

Interbank FX thanks you sincerely for your loyal business, and would like you wish you a happy holiday and as always happy trading!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jelikoz spread je dnes na cable zase 5pis a vic napsal jsem na live support ...pry kontaktuji banku aby to opravili a ze prej jsem prvni kdo se ozval :S.
Nejak me IBFX zklamalo, nez jsem zakladal ucet slibili poslat data pro backtesting ted mi tvrdi ze mi zadny data poslat nemuzou, pri vypadku minuly tyden jsem se musel 40min dohadovat s borcem na live supportu nez mi nastavil SL. A ted jeste tohle :(

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

namodro:
mail jsem dostal, nicméně mě stejně překvapila míra jakou se to dělo. OK, kdyby se spread rozšířil u GBPUSD na 5-6, dejme tomu, al on nebyl problém se dostat třeba přes 10. Jenže odpoledne, když jsem otevíral pozici, tak jsem nepozoroval nějaké rozšíření, ale když jsem pak večer chtěl vystoupit, spread narostl. Měl jsem souběžně puštěné demo MIG a tam byl spread na libře pořád 3 pips. Myslím si, že to trochu zneužívají, navíc p.Kreslík říkal, že brokeři vydělávají jinak, než spreadem. Změnit brokera zas tolik nestojí (max. poplatky v české bance za převod peněz) a vypadá to, že MIG má zatím jen samá plus. Už jenom to, že je to švýcarská finanční společnost mi dává pocit, že mé peníze budou ve větším bezpečí. Tak jestli má někdo zkušenosti s MIG, sem s nimi.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...