Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Našla by se tu nějaká dobrá duše, která by mi přeprogramovala můj obchodní systém pro metatrader a pomohla s backtestem? Ten program je naproti VT strašně složitý:(. Odměnou té dobré duši budiž to, že spáchá dobrý skutek:) a navíc bude mít ten systém k dispozici pro obchodování, pokud vyjde jako výdělečný. A já věřím, že ano.... idea má podle mě i Sida hlavu a patu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdar,

napsal jsem jednu EA a trosku me zlobi offline graf, nevim proc ale neukazuji se mi tam ty sipky kde jsem koupil, pusunul sl atp. Taky jsem si myslel kdyz napriklad vlozim objekt (sipku) pomoci EA tak po testovani to uvidim v offline grafu a ono nic :(. Uz v tom plavu docela dlouho tak se ptam jestli jste se s tim nekdo nesetkal.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nějak mi blbne MT4 na IBFX: na swissie a cable mi ukazují některé timeframes nesmyslné ceny a v grafu jsou díry (např. 4H, 5min...) a jiné timeframes mi ukazují dobře. Dělá to cca od 18:00 - nejdřív jsem si myslel, že zase roztáhli spread, pak jsem zjistil, že např. na 1H timeframe to ukazuje dobře. Netušíte někdo, kde může být problém?
Díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

...toto mi napisali na live chat-e..., ako to odstranit...


Client Support: Hello, My name is Mike, How may I help you?
you: hello, i have bad price quote on my live platform...whats prom ??
Client Support: are you on mt3 or mt4?
you: mt4...
Please wait for a site operator to respond.
You are now chatting with 'Client Support'
Client Support: ok i am going to give you the instruction on how to fix the charts
you: ok,
Client Support: Support: Goto C:\Program Files\Interbank FX Trader 4\history
Client Support: Support: In each sub-folder in history, select all files, Ctrl+a, then delete
Client Support: if you do not understand those instructions i will walk you through them step by step
you: no prom, i see it...
Client Support: when you have the files deleted you will need to shut down your platform and open it again
you: i deleted it...
Client Support: ok close the platform and reopen and the charts should work
you: i did it now quotes are right, seems...
you: is it all?...
Client Support: is it working?
you: yes...
Client Support: My pleasure, contact us anytime.
you: ok, tx!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
nevim jestli jsi to registroval ja hucel do jednoho manika z ibfx tak dlouho az mi nejaka data poslal bohuzel stale jsem se nedostal k tomu jakou maji kvalitu. Link na download jsem tady daval cca pred tydnem.

Ale jinak souhlas jsou to pekny pacholci :)) v patek jak byly jen na 1M grafech tak jsem jim poslal pekne dopis od srdce i s screenshotama a ani neodpovedeli, asi uz jsem na blacklistu ;)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman:
já mám zatím všechny testy dělané na VT, kde mám první live účet, takže hodnoty na účtu u Interbank FX taky zadávám podle vétečka - zrovna včera se mi ta dvojí kontrola vyplatila, i když zcela výjimečně blbnul Metatrader a ne VT (ovykle je to opačně :)). Co se týče dema MT4, měl jsem stažené neomezené demo ze strategy builderu, ale občas se hodnoty live IBFX a demo Strategy dost lišily, takže jsem to demo smáznul. Po Oandě jsem taky už pokukoval, ale zase učit manželku (i sebe) další platformu - to už je fakt k nepřežití... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...