Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

rovnez docela vazne uvazuji o otevreni accountu u nich... a jedinym problemem jak psal Koblih vidim zatim v klauzuli ohledne vedeni uctu, ktery neni oddelen a trosku to zavani Refcem...

zatim, jsem na internetu nasel na ne jenom pozitivni zpravy a lidem opravdu vadil prave tenhle bod... viz. treba posledni nazory na ne na ForexFactory for:
www.forexfactory.com/forexforum/showthread.php?t=4983

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Volf:
Já mám u MIG otevřené demo asi měsíc a půl a jediná chybička nastala minulý týden, myslím ve středu, kdy mi vznikla mezera na datech mezi 4,25 SEČ a 9,05 SEČ (jsem v práci, až budu doma,dám sem obrázek) Hans mi nezadal entry, ale live je něco jiného a nikdo se zde ohledně toho neozval, takže si myslím, že je to jen na demu.
Začínám pomalu přemýšlet o volbě broukra a MIG se mi také docela zamlouvá.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf>> ja myslim, ze to je trosku zjednodusene receno, protoze neni receno, ze u spolecnosti s oddelenym uctem pro zakazniky se jednoduseji dostanes k penezum, ty budou blokovany tak jako tak... osobne bych spise videl problem v tech moznych spekulacich, na co konkretne oni ty prostredky vyuzivaji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obyčejná spotřebitelská důvěra a spread na GBPUSD u IBFX je 8 pips! Už už jsem šel do obchodu a tu jsem si toho všimnul. To mě můžou milovat, asi budu první, kdo tu vyzkouší MIG naostro. Na demu MIG je pořád 3 pips. Myslím, že snad takové nebezpečí krachu u švýcarské firmy nebude. Pořád lepší nějaké peníze vydělat s lehce vyšším rizikem než prodělat na takových spreadech!
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DarkMan:
No, nevím, jestli to má nějaký smysl, oni vlastně jednají v souladu se smlouvou, protože možnost rozšiřování spreadu tam je. Ale doposud to skoro nepraktikovali, snad jednou za měsíc. Ale teď není dne, kdy bych si toho nevšiml. Takže co můžu reklamovat? Maximálně na ně zatlačit, že se mi to nelíbí. A to mi přijde jednodušší přejít k někomu, kdo je v tomto spolehlivější.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Muzu se zeptat zkusenejsich programatoru, proc mne nejede tento skript:

int start()
{
//----
OrderSend(Symbol(),OP_BUYSTOP,1,Bid,3,NULL,NULL,"My order",444,0,Green);
return(0);
}

Jde mne pouze o to, aby se v MT po spusteni tohoto skriptu otevrela jedna pozice. Nevim, kde je chyba, protoze tento skript zadnou pozici neotevre. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kubo:Nemuzes otvirat BuyStop objednavku za Bid, Pokud chces otevrit pozici tak takto a pokud chces buy tak ne za Bid ale za Ask:
OrderSend(Symbol(),OP_BUY,1,Ask,3,NULL,NULL,"My order",444,0,Green);
Zkus mrknout do helpu najdes tam vse co potrebujes vedet. Kdyz budes pouzivat odchytavani toho co ti OrderSend vrati budes i vedet proc ti to nejde. Viz help.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: normalne kdyz to pouziju "live" tak to funguje, ale at delam backtest s platformou od jakehokoliv brokera (MIG,ALPARI,FXDD,IBFX) tak mi tester nic nevraci :(. iClose se da pouzit jen se mi nechce delat dve verze jednu pro backtest a druhou pro live (pak se ani nemuzu moc na ty vysledky backtestu spolehnout) preci jen MarketInfo se mi pro to jevi jako lepsi funkce, zkusim jeste zagooglovat :)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...