Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tom_czr Napsal:
-------------------------------------------------------
> to xTrip:
> Diky moc za odpoved.
>
> to all:
> Premyslim ted jeste nad jednou zalezitosti, mozna
> to zde taky nekdo resil, proto obracim svuj dotaz
> zde.
> Potrebuji aby na jedne svicce byl vzdy max jeden
> vstup (napr. pokud obchoduju na 15minutovem TF,
> tak aby behem techto 15 minut mohl byt zadan
> maximalne jeden vstupni prikaz).
> Zkusim to vyresit pomoci OrderOpenTime a
> TimeMinute nebo neceho takoveho. Za tip nebo radu
> budu vdecny...
>
> TOM
>
>
>
Při exekuci příkazu si zapiš do statické proměnné pomocí iTime čas svíčky, při které jsi šel do pozice. Další obchod ber jen pokud aktuální iTime je větší než hodnota z proměnné.
Milan


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf:

:) Diky moc za odpoved. Jeste nez jsem si precetl tvuj prispevek, udelal jsem to presne tak jak jsi napsal :)
Akorat se ted divam, ze jsem misto iTime pouzil Time[0] ... pokud si zmenim TF grafu tak by mi to asi delalo problemy, protoze timeframe pro cely svuj EA nastavuju pomoci extern (takze TF meho EA se nemeni, kdyz menim TF grafu)
jj, pouziju tam iTime
Tedka jeste delam nejaky vychytavky u MoneyManagementu a jdu na forward testing.

TOM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf, či jiný odborník na MT4:

Před chvílí se mi kousnul počítač kvůli načítání jakési webové stránky. Vypnul jsem normálně MT4 a restartoval. Po restartu a zapnutí MT4 (IBFX) se mi objevila prázdná plocha MT4 bez grafů a hlásilo to "no connect". Chvíli jsem s tím laboroval, zkusil znova restartovat počítač, ale až po obnovení systému (Win XP) do včerejšího nastavení mi naskočil MT4 i s grafy. Nicméně pořád "no connect", přestože mi internet normálně šlape. Zapnul jsem si to na vedlejším počítači, který je ve stejné síti a tam mám připojení na live IBFX bez problémů. Nevíte někdo jestli se s tím dá dělat něco jiného než odinstalovat a znova nainstalovat MT4?

Díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem.
Chtel bych se zeptat, jestli nekdo chape princip aktualizace dat v MT4.Jde mi o to, kdyz jsem napr 14 dni na dovolene, MT4 mam vypnutou, jestli kdyz se vratim a zapnu ji, doplni se mi data do historie za tech 14 dni, co nebyl spusteny kompl?Duvod proc se ptam jsou naprosto odlisne vysledky backtestu na nekolika MT4, ktere mam v PC. Jednu mt4 pouzivam live cca dva mesice kazdy den. Druhou mt4 pouzivam na testovani a vyvoj EA a stava se, ze nejede treba 14 dni. V treti mt4 mam stazeny a zkonvertovany data z Alpari.Ani jedna vysledek backtestu za stejne obdobi mi nevychazi stejne.
Diky
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirekkolacek:
data se v MT4 neaktualizují automaticky. Je třeba čas od času zmáčknout F2 a poklepáním na příslušné TF u daného páru načíst chybějící hodnoty. Ale nejsem si moc jistý, jak daleko zpátky se data stáhnou, 14 dní je podle mě už moc. V tom případě je lepší celá data smazat a nahrát nejnovější komplet od Alpari a máš velkou pravděpodobnost, že nic nechybí.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...