Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

To :TigerFX


Nechce je slovo které by jsi neměl v této komunitě vyslovovat slovo nechce je synonymem slova líný skus to přehodnotit.

Nejsem břitký jen mi připadá nefér tady v této diskuzi po někom chtít aby za tebe něco řešil a přitom stačí kliknout na
www.financnik.cz/forum/search.php?13 máš nahoře poměrně slušné vyhledávání chlape.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tigerFX

Da sa to napr. takto:
Otvor si platformu MT, potom otvor MetaEditor ( zlta ikona s vykricnikom uprostred na hornej liste ), v MetaEditore klikni na File ->Open a najdi si umiestnenie WCCI na tvojom HD. Ked to mas klikni na WCCI, otvori sa ti v MetaEditore, nasledne klikni na File, potom Save as a uloz WCCI do adresara Program Files/Interbank FX Trader 4/experts/indicators. Ked to budes mat, tak sa znova vrat do MetaEditora a klikni na Compile ( na hornej liste ).
Tot vsjo ...
Potom si ho uz len natiahnes do pozadovaneho okna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prave delam na svem dalsim EA (2xEMA+RSI+neco na vystupy :)), vysledky ok, ale myslim ze to nestaci.
Nemam totiz uplne idealni vystupy. Vystupovat na PT se mi nezda to prave, protoze pozice do kterych vstupuju maji prumerny potencial 30 pips, ale bylo i hodne takovych ktere sly az nekam pres 100. Proto mi prijde nedomakane kdyz si nastavim PT napr 30 a necham to tak.
Rika se preci: "Cut your losses soon, let your profits run..."
Rad bych se zeptal zkusenejsich jen pro svou inspiraci jake indikatory/metody pouzivaji pro vystup.

Dale jsem na forech nekolikrat cetl o posouvani SL na S/R urovne, atd. Jake indikatory se pouzivani vypoctu techto urovni? (vizualne rozlisit ok, ale nemam zatim presnou predstavu jaky postup zvolit pri programovani)


TOM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to volf:

tak po počítání pipsů a vteřin jsem zjistil, že můj (teď již omega verze) EA má největší problémy s naplněním komunikačních příkazů se servrem broukra. Pere se hlavně s OrderModify (těch je taky nejvíc). Dost často se požadavek nenaplní. Když jsem se inspiroval tvým Hans123, tak tam je třeba Sleep(10000).
Jenomže tady je to jiný fofr a za několik sekund bych přišel křížkem po funuse.
Asi jsi to taky řešil, mohl bys mi naznačit, kterým směrem mám laborovat nebo se na to vykašlat?

Diky Sasa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sasa:
A proc to sleepujes to neni nejstatnejsi reseni kdyz cena lita jako diva :). Jedine co musis osetrit je aby ruzne EA nebyly v konfliktu pri zasilani objednavek brokerovi. Pokud jsou v konfliktu je v journalu videt hlaska trade context busy bo tak nejak a objednavka se neprovede. Jak problem vyresit, kdy nastava atd je pekne popsano tu. articles.mql4.com/141

Ovsem pokud budes provozovat jen tuto EA tak nemusis nic resit a smaz vsude sleep a vse to co to brzdi :)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...