Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

To bachmann:
skvělá práce a doufám že to i ostatní ocení. V začátcích jsem měl s backtestem v MT4 také veliké problémy, ale protože jsem samouk a moc se nedotazuji, trvalo mi to déle, než jsem to vše pochopil (také s pomocí jednoho známého) :o) Takže si myslím, že pro naprostého neznalce MT4 je to výborná pomůcka, která mu ušetří mnoho času. Dal bych to, jako odkaz do wiki, co ty nato?
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Neuměl jsem to dát sem (0,8MB), proto také ty dva moje příspěvky (kouslo se mi to)
Původně jsem to chtěl do wiki psát, ale udělat to i s obrázky se mi tam nedařilo.

Mám dotaz
Pokud pustím Script Converter na 1M datech a Convertuji na 5M, běží mi už asi 3/4 hodiny a pořád nic.
CPU mi hlásí využití procesoru Terminal.exe 99%, takže to maká
já jen aby to nebylo kouslé a nečekall jsem do večera
mám P4 2,6G 500RAM
máte někdo orientační časový údaj ?
(vím, že to trvá, psalo se to tu, ale netuším, co je to "dlouho")

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aha, takže : na obr.1 je converze z 1 minutových hodnot na 5 minutová data na obr.2 je důkaz, že se vyrobila data i pro 10 minutová data takto vyrobím i stále vyšší Timeframe a když pak budu testovat na vyšších Timeframe, MT bude používat ty nižší řady k přesnějšímu výpočtu. Ano ?

1920

1921

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak nevím, Volf píše "okamžik", Rhombic1 píše "pár hodin" Je sice pravdou, že v "Experts" se objeví zápis, že 7287 writen (tím bych chápal, že je dopočítáno a zapsáno) Na druhou stranu si vykládám obrázek (příloha) tak, že se mě MT ptá, jestli chci zastavit Convertor. Nebo jak to tedy je ?

1922

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ bachmann
po skonceni konverzie, to jest ked sa Ti v experts objavi hlaska o zapisanych zaznamoch musis skript z grafu odobrat a ked chces previest dalsiu konverziu tak ho znovu na graf pridat. Ked ho neodoberies a chces pustit dalsiu konverziu, spyta sa Ta ci chces skript stopnut.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Re: bachmann

Zdravím bachmanne,

především gratuluji ke Tvému literárnímu výkonu, máš mé uznání a obdiv.

K Tvému poslednímu dotazu:

Tu poznámku o zastavení period_converteru můžeš ignorovat, postačí kliknout na "ANO". (zřejmě ten script po ukončení výpočtu zůstává aktivní, a před novým výpočtem se musí ukončit)

Stan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...