Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Malcikk

A já ještě dodám, že návod

www.financnik.cz/art/recenze-sw/metatrader4-backtesting.html

vznikal postupně, a tak jak jsem postupně dopisoval text, přibývaly i screenshoty a je možné, resp. takřka jisté, že údaje v nich ne vždy přímo nenavazují.

Pokud tě toto zmátlo, uznávám, že to nebyl nejšťastnější postup výroby tutoriálu, příště budu moudřejší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hi dzink,

ten system s tymi klzavymi priemermi je velmi nadejny. Ostatne je to v podstate to, co Peter s Tomasom robili v clankoch o filtrovani podla trendu, takze ked to fungovalo u nich, preco nie na menach. Chcel som to testovat na inom timeframe ako 1h (napr na 15min), ale zmrzol mi niekolko krat MT4, ked som to skusal. Nevies, kde moze byt problem?
Dalo by sa to upravit tak, aby sa dal nastavovat timeframe, kde sa bude urcovat trend a pripadne pridat k SL aj BE a PT ako alternativu k uzavretiu po prekrizeni klzavych priemerov? Myslim, ze potom by to uplne krasne fungovalo. Pouzivam k pivotom na 10min grafe aj 100 a 200MA a zvyknu davat velmi pekne signaly. Ked sa to upravi este o trend...
Co povies?

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
o FX se již chvíli zajímám, asi před 2 měsíci jsem si otevřel demo (90 dní) Metatrader 4 na FXDD, ale asi před týdnem mi začal hlásit při otevírání/uzavírání pozice chybu: TRADE IS DISABLED. Ještě že mám ověřit parametry a zkusit znovu. At dělém cokoliv (reinstalace MT4, založení nového účtu)...nemohu se té hlášky zbavit a dál obchodovat. Na internetu jsem zatím nebyl moc úspěšný. Nesetkali jste se někdo s touhle chybou?
Děkuji

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to dzink:

Ako myslis, ze nefunguje? Myslis tym, ze je zle naprogramovany, alebo ze filtrovanie trendom vo vseobecnosti nefunguje? Empiricke studie ukazuju (aj senior ekonomovia FEDu su medzi autormi), ze klzave priemery su uspesna strategia. Nikdy ale neboli robene empiricke studie s pouzitim takeho filtra. Keby sa tam dorobili aspon tie veci, co som spominal, myslim, ze by to bolo funkncne. Nekusi to niekto? Hladal som cez google podobny system, ale moc som uspech nemal a programovat neviem;(.

Mozem sa spytat, co pouzivas na obchodovanie? Aky system (Woodie, pivoty, MA...)? Nemyslim presne, len tak v naznakoch. Si len robim prehlad, kto co pouziva na obchodovanie zo skusenejsich clenov fora;).


Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

myslim jako v tom testovani :))) v obchodovani funguje urcite, to je jasny :))
Zkousim obcas dat dohromady nejaky AOS a tam zkousim hlavne kombinovat MA a oscilatory. Ale ted jsem trochu zakysnul, protoze jsem se nejak zasekl s intradennim obchodovanim, ktery mi uz tak pekne fungovalo ;) Na intraday pouzivam zatim ciste pivoty, ale zkousim osahat tu Sidovu kombinaci PPS / ADXMA a ta se mi docela libi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...