Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

No, teď když tu vidím příspěvek Stanislawa a přilepenou lekci 15 (popravdě jsem nepátral na celém foru a nevím, jestli jsou na foru i dalsi lekce......). Chtěl jsem navrhnout správcům serveru, zda by nestáli o celý souborný překlad tohoto unikátního díla. Jde o soubor opravdu spickoveho kurzu programovani MQL4 - tedy programovacího jazyka pro MT4 a souvisejících článků a materiálů. Sbalený komplex v EN ma 3MB, pokusím se ho prilozit. Autor tohoto dila vystupujici na mnoha prestiznich forech zabyvajicich se programovanim MT4 pod nickem Codersguru - vlastnim jmenem Ahmed Soliman je Egyptan a je to jeden z nejvetsich machrů na C++ a MQL4 se kterými jsem měl kdy čest se potkat. MQL4 dělá řekněme "závodně" - píše EAčka, Indikátory a scripty na zakázk a padá to z něho takovým fofrem a kvalitě, jaká se opravdu jen tak nevidí..... Mozna by to pomohlo spouste lidi vic, nez pomoc typu prelozte mi do EA kmbinaci nasledujiich indikatoru...... Zalozime na to spec vlakno - progamování MQL4 ? (Milan Volf sice už založil vlákno na MT4, ale tam je MT pojato hodne zesiroka) Kdo by o to mel zajem ? Pripoji-li se ke mne ostrileni matadori typu Milan Volf, Dzink a spol. rád ukrojím ze svého času něco víc času pro osvětu lidí, kde to padne na úronou půdu......... JVC

2659

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to herman

Urcite jsi nehledal spatne, ale spatne jsi cetl. Hned v 1. bode cl. VI pravidel sampionatu se pravi:

VI. Experts' Codes Safety and Non-Disclosure

1. The Organizer guarantees that all experts' files received from Participants (including custom indicators and libraries) will be immediately deleted as soon as the Championship finishes, provided that the Participant has not authorized their publishing.

Pro neanglictinare:
1. Organiztator garantuje , že všechny EA obdržené od účastníků (vcetne jejich vlastnich indikatoru a knihoven) budou okamzite smazany jakmile Šampionát zkonci, pokud učastník nedá souhlas s jich zverejenim.

Coz je i logicke, jinak by tam meli dost chabou konkurenci.

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trochu jine kafe je v mych ocich (v porovnani se sashkenem) EA Phoenix (je to "soutezni" uprava). On sam jede live trochu jinou verzi) Pheonix se vyvinul z EA jmenem Firebird v0.65, ktery vede dlouhodobe testovaci tabulky na vlakne Elite Forex Traders: Total winners from the beginning of the testing: EURUSD: 1. Firebird v0.65, timefilter with 4805 pips. (since January 2006) 2. Scalp_net_v1.3 with timefilter with 1101 pips. (since April 2006) 3. GoldWarrior02b with 831 pips. (since January 2006) 4. Scalp_net_v1.3 with 677 pips. (since April 2006) 5. Scalp_net with 666 pips. (since January 2006) GBPUSD: 1. Firebird v0.65 with 3381 pips. (since January 2006) 2. StepMAExpert_v1.42 with 943 pips. (since July 2006) 3. StepMAExpert_v1.42, 8 - 17 timefilter with 942 pips. (since July 2006) 4. GoldWarrior02b with timefilter with 836 pips. (since January 2006) 5. TradersPowerExpert_v1.2 with 761 pips. (since May 2006) USDJPY: 1. Firebird v0.65, timefilter with 627 pips. (since January 2006) 2. StepMAExpert_v1.42, 8 - 17 timefilter with 469 pips. (since July 2006) 3. StepMAExpert_v1.42 with 369 pips. (since July 2006) 4. Brainwashing 1c. H4 timeframe with 285 pips. (since January 2006) 5. Xp_EMAs with 196 pips. (since September 2006) USDCHF: 1. Firebird v0.65, timefilter with 9951 pips. (since January 2006) 2. Firebird v0.65 with 1772 pips. (since January 2006) 3. MaChannel with 1172 pips. (since July 2006) 4. Xp_EMAs with 519 pips. (since September 2006) 5. Brainwashing 1c. H1 timeframe with 463 pips. (since January 2006) Good flight n enjoy JVC obe EAcka prikladam:

2662

2663

2664

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Re: jvcbroker, všichni

Zdravím,

připojím pár myšlenek jako reakci na Tvůj dnešní úvodní příspěvek:

- jako místo pro ukládání návodů, indikátorů, expertů, skriptů, odkazů atd. se mi zdá vhodné použít wiki, bude to tam jednou provždy, a nebude nutné pro získání dat prohledávat celé vlákno fóra.

- struktura by mohla vypadat třeba nějak takhle, čím více bude česky, tím lépe:

www.lightpatch.com/forex/_MT4_Experts/
www.lightpatch.com/forex/_MT4_Includes/
www.lightpatch.com/forex/_MT4_Indicators/
www.lightpatch.com/forex/_MT4_Scripts/
www.lightpatch.com/forex/_MT4_Systems%20Documentation/
www.lightpatch.com/forex/_MT4_Systems/
www.lightpatch.com/forex/_MT4_Templates/
www.lightpatch.com/forex/_MT4_Tutorials/
www.lightpatch.com/forex/mt_yahoo/

- pokud jde o kurs MQL v češtině, přeložil tu vachnikd pod supervizí volfa lekce 1 - 14 a appendix1 z MQL4 Coders´Guru Course (str.23-25 tohoto vlákna), později jsem připojil appendix2 (str.77) a lekci 15 (str.94). Když nebude nikdo rychlejší, přeložím i zbývající tři lekce.

- české i anglické lekce mám ve formátu *.pdf, jestli má někdo zájem o nějakou konkrétní, můžu to sem připíchnout

Stan


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co se tyka mne, ja souhlasim, moc rad bych znal nazor dalsich MT4 expertu i zajemmcu - dale bych se dohodl s majitely serveru financnik, a pozadal je, jestli nam umozni tu spachat MQL4 laborator.

Kazdou z polozek (at uz to je EA, Indikator, script.........) bych ale navrhoval mit dokonale zdokumentovanou a popsanou v souboru stejneho jmena s formatm .doc, jinak z toho bude za chvili smetiste

Mozna ted spustim lavinu nazoru pro i proti (mozna by bylo dobre na to na chvili zalozit ucelove vyjasnovaci vlakno) a take si nejsem uplne jist, jestli uz to nejde mimo zakladni ideu tohoto bajecneho portalu, ale budiz:

Mam takovou ideu - nejen sirit mezi lidem lacnym MQL4, POZNANI tohoto vyborneho nastroje (to je celkem v pohode a v duchu financnika - traderi traderum), ale jsem ochoten jit i dal a otevrit napr. open project(y) Expert Advisoru u kterych si urcime cile a dotahneme ho(je) na top uroven, tak jak je tomu u mnoha jinych open projektu programatorskeho sveta a u EA uz take na nekterych vlaknech zahranicnich serveru.
Proti "normalni programatorine" je zde ale jeden drsny rozdil a rozmer navic - domysleno a dotazenom do konce je to od zacatku o ohromnych penezich.

Zajimaji mne hranice - nemusel bych to delat, je mi 42, na burze a FX jsem nekdy od roku 1996-7 a vyborne z toho ziju nekdy od roku 2000. Mam svuj system, ktery dava denne stabilne kolem kolem 100 pipsu a postupne ho zlepsuji, Sid tu myslim psal, ze jeho system dava dokonce 300 pips jestli se nepletu.

Co se stane, kdyz v ramci open projektu tu vyvineme EA, ktere bude davat 500-1000 pipsu denne ? (jsem presvedcen ze to jde a uz nikdy nerikam nikdy, ze neco nejde) Udelame ten projekt open, ale tightly registered (jakousi zednarskou lozi new age) ?
Vyvolame tim to, že zakáží brokeři automatizované obchodování ............ ? Bude na tento klub zaradivsi se mezi 3% vydelavajicich zbyvajicich 97% prispivat :) ...... ? Co vy na to ?


JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...