Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jvcbroker,
zatím asi moc nepomůžu, max. testováním neboť si ze začátku dávám dohromady programátorské 1111 a 0000 :o), ale jsem rád, že se máme mi nezkušení pořád od koho učit. Vždy, když se tu někdo takoví objeví, je to důkaz toho, že to skutečně jde.
Zatím se nepouštím (pro mě) do tak složitých systémů, ale jsem rád za oživení tohoto vlákna.
Chtěl bych se dožít doby, kdy US tradeři budou stahovat systémy a návody zde z Finančníku a budou se muset učit česky, jsem ale poměrně mladý a třeba se tak stane :o)
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all Pokusim se dat do pondeli dohromady navrh, jak by to snad mohlo vsechno fungovat, ale uz tim neplevelme :) forum. Navrhy i poznamky k organizaci [bold] open projektu best ever EA [/bold] posilejte na muj email - zareaguji na vsechny od 22.11. do 1.12. budu pryc (letim na toho avizovaneho krocana), pak to muzem rozjet - bude-li dostatek dobre vule a organizace projektu bude pro potencialni spolupachatele dostatecne zajimava, srozumitelna a pruhledna jsem schopen a ochoten tomu dat hodne JVC ------------------------------------ finis coronat opus (tu)

2689

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny příznivce MT4.

Dal jsem dohromady českou verzi (Obchodní terminál + MetaEditor). Rád bych ji otestoval, dříve než ji poskytnu k širšímu využití. Proto hledám několik dobrovolníků, které by bavilo se na testování podílet.

Smyslem testování je prozkoumat co nejvíce pravděpodobných i nepravděpodobných situací a zjistit, jak se čeština chová. Vestavěný MLP není zrovna nejlepší nástroj pro překládání, takže nezbývá, než se tím "proklikat".

Česká verze je určena především začátečníkům, předpokládám že zkušenější obchodníci používají a budou používat anglickou. Proto i testeři nemusejí být zkušení obchodníci či programátoři. Přednost mají ti, kteří jsou konstruktivním způsobem aktivní v tomto fóru. Minimální požadavek na "služební stáří" je jedna hvězdička.

Kdo by měl zájem, pošlete mi prosím kontakt na MT4_CZ_TEST@o2active.cz

Stan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...