Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

DarkMan: ja jsem se zaseknul u indexaru, ale sedel tam taky trader01 a Dimi, takze jsme kecali o forexu a nejak jsem pak ztratil orientaci, kde ten Forex stul vlastne je :)) Obcas jsem koukal na ty jmenovky, ale zadny prezdivky z fora jsem tam nevidel. Jestli vy kujoni jste si tam nenapsali svoje obcansky jmena, aby vas nikdo nepoznal :))))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dzink: Asi jsi moc nechodil na zachod bo jsme byli po ceste :)) ... meli jsme nicky a pod stolem se nikdo nevalel :) tak snad priste

Jinak z FX fora tam moc clenu nebylo Volf,Kofis,Sasa,Xtrip a pokud tam byl jeste nekdo kdo pravidelne prispiva tak sorry nemam hlavu na jmena spis na cisla :)

Co se tyce vyvoje spolecneho systemu tak se rad pripojim pokud mi to cas dovoli s programovani v MT neni problem

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky se rad zapojim do toho spolecneho projektu, ale venovat se tomu budu moci poradne az po novem roce, ted si trosku "preusporadavam zivot", takze pak by melo byt i na forex vice casu. Uz se tesim :-) Kdyz se daji hlavy dohromady neni boha. :-)
Kazdopadne se to chce zamerit na jednu vec. Uz tu byla snaha od jednoho diskutera hazet sem tuny EA s tim, ze by se backtestovaly, ale tohle bezduche testovani system o kterem prd vim nikam nevede si myslim.
Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen zadne tuny srotu :) ! Dohodneme se na 2-3 surovych diamantech (jak je vybrat si dovolim navrhnout /a povolaní z MT lóže si k tomu určitě také řeknou své/) a ty pak budeme brousit do mistrovskych tvaru.

Pokusim se nekde nahonit cas a dat co nejrychleji do foru navrh fungovani a strukturu, abychom meli na cem stavet

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jako jeden ze surovych diamantu bych urcite navrhl Phoenixe v4. Najdes ho o par stranek pred. - je skvele napsany, co do prehlednosti, struktury a logiky - signalni sekce lze velmi transparentne pridavat ci ubirat - lze jim dávat různou "váhu" a skvele kombinovat tak se spis zamysli nad strukturou Phoenixe - temata: 1. vyladime signaly pro jednotlive menove pary 2. ty pak zkombinujeme a udelame z toho vynikajici multi-parovy AOS 3. asi tam navrhnu dodat podobny MM ktery mam v TopGunu - ktery dynamicky pracuje s reinvesticemi a konci na 100lots/trade, protoze vice brokeri nedovoluji ale ono toho bude vic :)) zvazim, jestli odtajnim :)) nektere fraktalni indikatory ze systemu ktery jsem pokrtil Snake a ktery mne ted zivi :) no a kdyz tak MT lóži objasním detailně princip TopGunu - jestli z něj uděláme surový diamant č.2 ..........ale to jsou všechno vytrhané kusy z mozaiky mých myšlenek o Open EA projektu, kterou bych rád do pár dní ve formě návrhu na open Projek předložil celou..... Přikládám výsledek z TopGunu - vyšel ti stejně ? JVC

2687

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Společný vývoj EA dobrý nápad. Doporučuji kód udržovat pomocí subversion někde na webu, jednotlivé funkce udržovat v knihovnách. Jinak se v tom budem dost topit. Komunikace přes diskusi - tu, případně přes nějaký komunikační program, icq, skype, (na konference ale skype není moc dobrý, mluví všichni najednou). Ale o jednom dobrém vím, jen nevím jak se jmenuje.

zdraví
Golf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jvcbroker: testoval jsem mnohem kratsi obdobi, takze nevim. Jaky obdobi jsi testoval?
Ted se snazim zoptimalizovat firebird, predpokladam, ze to jeste nejakych par hodin pobezi. Pak se na to mrknu. Phoenixe stahnu pak, taky na nej mrknu. Zkousim, jak moc dobre funguje postupna optimalizace podle parametru predchoziho casoveho obdobi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JVC: Nezlob se ale davat tu vysledky jen ktere ti vyplivl tester a nelze udelat forward testing na demo uctu (protoze jsi to tak naprogramoval) je ztrata casu. Takove equity krivky jako mas u tohoto system lze docilit ale zatim jsem to videl jen u testera a forward test byl propadak, Koblih by ti mohl vykladat :) jsem se jednou kvuli podobne equity do rana nevyspal :))

Tim nerikam ze to nemuze fungovat! Jen se tim ted nema cenu zabyvat dokud nebudem moc delat forward test.

Jinak nevim jestli jsi postrehl pro Phoenixe je nove vlakno Phoenix 2007 www.forex-tsd.com/expert-advisors-metatrader-4/4012-phoenix-2007-new-thread.html kde autor aktualizuje v prvnim prispevku EA a dalsi soubory, aktualni verze Phoenixe je 5_6_3. A autor dela prubezne optimalizaci nastaveni a aktualizuje jej primo do ea, staci nastavit PrefSettings=true takze optimalizaci jednotlivych paru uz dela hromada lidi, prave procitam cele forum az to prelouskam a projdu jsi EA napisu vic.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JVC>> jenom par poznamek... sleduji Phoenixe respektive pociny Hendricka uz od prvnich verzi a jedna se vicemene o princip odvozeny od Firebirda, ale s omezenim tak obrovskeho cash-flowu respektive autor vice mysli na obranu nez utok :-), delsi dobu jsem mel tohle EA pustene na demu a bohuzel vzdy pokud doslo k vetsimu trendu system stracel, ale s kazdou verzi min a min :-), jeste verze 4 taky nebyla idealni, ale diky tomu, ze autor prakticky kazdy tyden postoval vhodne nastaveni pro siroke spektrum menovych paru, zmensoval se jeho drawdown a EA jako takove bylo zsikove za tohle obdobi, ale predevsim JPY pary...

momentalne jsem uz jsem stopnul forward testy, protoze EA se mi zdalo zbytecne komplikovane, ale jenom doplnim, ze nova verze se prakticky objevuje obden a staci sledovat prvni prispevek v threadu Phoenixe na Forex-tsd.com nebo ForexFactory.com, kde se objevuji vzdy posledni verze + dokumentace, takze v soucasnosti je uz nejaka 5.xx a ne tebou zminovana 4... snad jenom, ze na prelom roku chysta Hendrick uplne novou 2007 verzi, ktera uz bude spoplatnena :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

darkman: jeste abych se zlobil :)

dzink: test je od 15.07.2005 - doted - realna tick data EURUSD od reuters, frame H4 (neni to ale testovano v impl. testeru MT4ky, je to solo tester od jednoho z rusu, kteri delali na MT4 - proto ma i velmi podobny graficky format vystupu, doprovodny protokol je ale mnohem podrobnejsi. Ten tester je vyborny, protoze zakladem jsou mu vzdy pouze tick data a nad nimi otestuje EA pro MT4 (samozrejme libovolny timeframe) - tam neni nad cim hloubat)

darkman: viz poznamka pro dzinka / je tester a tester / (proto jsem se ptal, zda mu vylezla podobna krivka), a navic, je jsem nechtel, aby se nekdo zabyval podrobnym testovanim TopGunu (to uz jsem udelal) otazkou pro budoucno je, jestli se zabyvat zaklady TopGunu a jeho ideou (a navic spousta z vas ma urcite doma sva vlastni dilka s nemene nekonvencnimi ci velmi efektivnimi pristupy) - to je otazka volby tech "surovych diamantu".
O tom vlaknu Phoenixe samozrejme vim (vzdyt tam jsem denne namoceny :), proto jsem i psal zda nevzit za zaklad pouze Phoenix4 v syrove podobe a domluvit se nejdrive, zda zachovame podminky stanovene v rozhodovacích blocích, zda nejake pridame, ubereme apod......... a pujdeme po vlastni ceste

xTrip: jj, jetli to budeme delat a pujdeme do toho, mysim, ze bychom meli urcite povysit brouseni "zakladnich sutru" na jinou uroven v zajmu rychlosti, efektivity a prehlednosti, nec co poskytuje napr klasicke forum na kterem ted slechti Phoenixe5x muj oblibeny pohodar Hendrick Stam

JVC

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JVCbroker: Me pripada Phoenix prekombinovany (subjektivni nazor). Ale urcite planuju se na nej podivat. Mimochodem firebird bych rozhodne nezatracoval - zatim dava zajimave vysledky.
Kazdopadne v tuhle chvili si davam dohromady hlavne testovaci metodologii, protoze ladit systemy s X parametrama neni zadna sranda :) Pokud ale je ted nejaky surovy diamant, na ktery by bylo mozne se podivat, pak se na to rad mrknu a budu to ladit uz rovnou na tom systemu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...