Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Remarque: S temi MA si nic nedelejte... az budu mit o rad ci vice vyssi investicni kapital, tak budu obchodovanim travit cca 5 minut denne a pouzivat POUZE 3 MA... castecne se to podoba BOA systemu zde prezentovanem (na ktery jsem ale dosel nezavisle na techto informacich) a je kupodivu desne ziskovej (ale nemam na unosnou miru rizika na obchod aktualne finance). Jo a ty grafy urcitych komodit si pravidelne ukladam noc co noc taky, na tom neni nic hloupeho...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

fyzik: Domnívám se, že WCCI a CCI, jako systém resp. indikátor založený na momentu, obecně budou fungovat v jakémkoliv trhu, který není v totálním chopu. Začátky a změny trendů a jednotlivé korekce CCI zachycuje skutečně vyjímečně dobře. Otázkou je jen výběr a pochopení vhodných patternů a rovněž zvolení vhodného TF dle toho, zda jsou trendy výrazné nebo spíše krátké. Bez důkladného zvládnutí použitého nástroje a nakoukání tisíců grafů to ale rozhodně nejde. To je jako chtít operovat a o skalpelu vědět jen, že je ostrý a při přitlačení a táhnutí řeže.
Břonda (fyzik v.v.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

-remarque. k obchodním výsledkum jednotlivých patternů můžu říci jen tolik, že si je můžete stáhnout na fóru woodieho clubu. Na nich je zcela zřejmé, že nejúspěšnější pattern je FAMIR a GHOST. I když já osobně ghosta ještě na 100% nepoznám. Další velni užitečná věc je moderované obchodování na woodieho chatu. Vřele doporučuji. www.woodiescciclub.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, teď jsem si stáhla ten deník také a křížky tam mám taky. já bych řekla že mám problém i v času což je první sloupec - Time a já nevím v jakém formátu ho mám zadat. v návodě který sem vkládal Martinek je vidět že se tam má zapsat čas ve formátu 15:23 ale to tam opravdu zapsat nejde. funguje to jen s tečkou a pak tam jsou zase křížky.

můžu poprosit o radu - kdo už na to přišel???

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...