Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Malcikk, nekdy mrkni jak obchoduje woodie, na strankach wcci clubu si stahnes malinkej konferencni programek, ve kterem pak sledujes woodieho sdilenou plochu ...

obchoduje obden dycky pondeli, streda a patek dopoledne (do 1PM), dost se tam da toho naucit (pro me to je ale zatim spis anglictina nez wcci :D) ale dneska myslim, ze mel 8 obchodu a z toho jen dve ztraty ... v patek to bylo dost podobny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

vsn

Jojo, shodou okolností jsem ho zrovna deska sledoval při dopolední seanci :) Dneska to ale pěkne vycházelo. Holt mizerné léto se začíná obracet. Jsem opravdu zvědavý na oficiální výsledné equity křivky jednotlivých patternů i celého systému přes léto, jak budou vypadat a jak budou nebo nebudou hladké. Mám pocit, že ne, a že bych měl zatraceně naděláno v kalhotech, kdybych byl live, musel snášet tak dlouhý drawdown a pak během tak málo dní být schopen nepropásnout obchody, které všechny ztráty pokryjí.
Ale zase Doggyho předběžná křivka vypadá celkem v pohodě, taková by mě příjemně překvapila a naopak mi ukázala, jaký je rozdíl mezi mým subjektivním pocitem z Woodieho obchodů a opravdovou, tvrdou a reálnou statistikou, a jak moc se vyplatí obchodovat konzistentně :)

Tak uvidíme - neví někdo, kdy ty oficiální statistiky budou? Poslední jsou z dubna (www.woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=2672).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcik,

ano okrem vegsu a Mghosta. U pouzivanych patternov mam mierne odchylene pravidla vstupu. Napr ZLR musi mat rozdiel cci aspon 20 (woodie 15), pre TT chcem vidiet najprv 5 barov na opacnej strane ako je hlavny trend (woodie len 4), GB100 neberiem ak je to uz 5. bar - zlty, Famir sa musii vytvorit do 3 barov a prekrocit ZL. Vsetky tieto upravy maju pre mna logicke opodstatnenie a teda im plne doverujem.

Veronika,

co sa tyka SL, pouzivam stale 10T. Mam sice zistene ze pri SL 13T resp 14T (uz si presne nepamatam) by som mal za 6 mesiacov zhodnotenie lepsie o par stovak, ale ako zaciatocnik som si netrufol nastupit so SL vacsim ako 2%, resp. s nim manipulovat pocas jazdy :) SL 10T mi v backteste dava tiez uspokojive vysledky a ten rozdiel by sa lahko dal zmazat ci dokonca otocit na negativny rozdiel vdaka psychike a pod. Napr. momentalne mam DD 120 tickov a problem nie je vo velkosti SL ale v tom ze som jednoducho nedodrzal moje obchodne hodiny. Nechcem si ani predstavit aky DD by som mal so SL 14T. Parkrat som proste nebol schopny prist domov vcas, mojou vinou. Teda nie SL je to na com musim zapracovat ale disciplina (rano vstat dostatocne skoro na to aby som odchadzal z prace vcas :). [bold]V zaciatkoch treba proste pocitat s chybami.[/bold] Detaily ako ze aka velkost SL je najlepsia a pod. ma cenu riesit az potom, ked sa zabehneme v live obchodovani.
Teda ked mate system ktory je podla VASHO backtestu uspokojivo profitabilny, nie je viac co riesit, treba ho napisat na papier, prilepit vedla monitora a skusit live. Tam sa ukaze kde su Vase nedostatky a na com treba naozaj este popracovat pred tym ako zacnete svoj system dotahovat k dokonalosti.

Trejdu zdar!
Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrýden,

nevím, zda je tohle vhodné vlákno, doufám, že ano. Napadlo mě, zda by nebylo možné využít údaje z backtestu k něčemu opačnému, jako je drowdown. Tím myslím, že kdyby bylo dosaženo maximálního počtu úspěšných obchodů v řadě (popř. maximální výnos), vynechal by se obchod následující. Je to asi jen taková nepodstatná třešnička na dortu,ale zajímalo by mě, jestli s tím má někdo nějakou zkušenost. Sama obchoduji WCCI a tyto dny jsou - alespoň pro mě- velmi plodné.(Teď doufám, že to nezakřiknu)

Veronika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Máte někdo prosím zkušenosti s výpočtem sidewinderu podle tohohle vzorce?

[--SIDEWINDER --]
perioda je 25 a 34.

Výpočet:
arc_tangens úhlu (lsma_sklon(25)/lsma_faktor + ema_sklon(34)/ema_faktor )

kde sklon je (x - median(ema nebo lsma)*počet ticků
kde faktor je odmocnina(interval/180 stupňů)
kde interval je:

den = 60*doba_trvání_relace
týden = 60* doba_trvání_relace *5
měsíc = 60* doba_trvání_relace *22
kde doba_trvání_relace je v minutách.


Zelená je nad 100.
Žlutá je nad 75.
Červená je vše ostatní.
[-- END SIDEWINDER --]

....výsledky, které mi vycházejí jsou poněkud....ehm.... zvláštní :)

apropó, jak rozumíte výpočtu toho intervalu?
pokud pracuji s ER2 na tříminutovém grafu, tak je interval 3? (a počet ticků=10 ?)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

potřebovala bych poradit s nastavením v sierra chart. nainstalovala jsem si frader SW a mám vykreslené CCI ale nejsou tam "bary" - no prostě svislé čáry v CCI. vím že už sem kdysi někdo psal se stejným problémem - ale teď nemůžu ten dotaz najít v diskuzi.
určitě to bude v nějakém nastavení toho indikátoru ale nepodařilo se mi to najít.

prosím jestli někdo víte??

předem moooc díky :o))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

martinku mooc díky za pomoc a snažím se na to příjít sama ale buď mám CCI zobrazenou jenom pomocí barů nebo jenom pomocí Line viz jeden a pak druhý obrázek. ráda bych oboje - bary ohraničené čárou. pro aleca jsem přiložila ten první obrázek kde jak zmiňuje : studii "6 Above Zero on 14CCI" - fakt asi nemám? jestli mi může někdo poradit jak docílit těch ohraničených barů??? předem díky :o)

4116

4117

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...