Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

strašně díky za odpovědi. už to křížky nehlásí a datum funguje :o))

ještě bych se chtěla zeptat co znamená T/CT, zadává se tam čas, pattern,long či short ale T a CT nevím co je?

a ještě dotaz proč je tam exit 2 a exit 3 a nakonec to vyhodí čísla do exit 1 až 3. jaký je teda rozdíl mezi exit 2 a 3.

jestli někdo může poradit. mooooc díky předem :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veronika22:
co si pamatam tak T/CT je nepovinna polozka a je to trend/ protitrend cize ci je to trendovy obchod alebvo protitrendovy..
exit 2 a 3 sluzi aby si si mohla otestnut nie jeden ale rovno dva vystupy.. s tym a ako som uz niekde pisal potom sa kazdy ten vystup z cita este s 1st tgt ktory si preddefinujes.. k tomu denniku bolo tusim aj PDF s vysvetlenim kde je vsetko o tychto exitoch popisane a vlastne o vsetkom..

pekny den, Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
mela bych dotaz k 1. dnu seminare s woodiem. Kdyz probiral ruzne druhy vystupu, poznacila jsem si u prekroceni 100 linky poznamky

ve spravnem uhlu - vice nez 90 stupnu

bar close .... vyhodi ho to na BE + 1


Poznamky jsem si vtipne vcas neprepsala do cestiny ;-) a ted marne badam, co tim tak mohl myslet. Protoze jde o woodieho nejoblibenejsi zpusob vystupu (predpokladam), tak premyslim.

Tu druhou poznamku bych mozna rozsifrovala jako odpoved na dotaz kdy presne vystupuje = na konci baru, pokud je cci pod 100, ne okamzite jak se tam cci mrskne, ok. A ze kdyz tento vystup nezafunguje / nestihne to poresit, vystupuje automaticky na BE + 1. Asi.

Ale co ten uhel?

Pokud si to nekdo vybavujete, budu rada za upresneni...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

Woodie doporučuje při obchodování 2 kontraktů vystoupit na profit targetu 10 ticků při likvidaci prvního kontraktu, a poté posunuje stop loss na BE+1 u druhého kontraktu, který nechává běžet dokud cci neprotne shora (zdola) linku 100 (za předpokladu, že se přes ní nejdříve dostane). Samozřejmě se někdy stane, že pokud se trh dostatečně nerozběhne, tak dříve než cci protne hranici 100, je vyhozen na posunutém stoplossu (BE+1). U toho úhlu se spíš jedná o optický sklon CCI - pokud prudce protne hranici 100 pak vystupuje, pokud to protnutí směřuje spíše do strany, tak zůstává. Nováčkům se všeobecně doporučuje vystupovat na bar close.

Ale samozřejmě každý si musí najít ta svá čísla.

Snad Vám to pomůže

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

vzhledem k tomu, ze formulka pro vypocet SideWinderu je stale oficialne non-public (a to co na verejnost proniklo tyto dva parametry neobsahuje), chci se zeptat, zda-li nekdo neznate hlubsi souvislosti s nastavenim prahovych (treshold) hodnot, ktere jsou na vstupu indikatoru? At uz se jedna o studii z ftrader.de nebo v soucasne dobe build-in v Sierra Charts.

Ty prahy jsou dva - normal a trend. Drive se pouzivalo nastaveni 60 a 100, je tomu cca 1.5 roku, co sam Woodie na jednom foru doporucil tyto hodnoty zmodifikovat na 75 a 100. Podle nich jedu treba ER2 a pohoda. Mam vsak jiny trh, kteremu evidentne nechutna ani puvodni prah 60 pro normal a bude muset ten prah byt vyrazne nize (o kolik - to budu muset jeste blize analyzovat, ale vypada to na hodnotu okolo 30) - jinak vetsinu dne SW rika chop a kdyz uz alespon zezloutne tak jsme skoro na konci trendu.

Rad bych do vypoctu (nebo alespon to vyznamu techto dvou prahu) pronikl hloubeji tak, abych byl schopen tyto hodnoty trochu urcovat jinak nez ze jen empiricky budu koukat, zda-li je to uz "aspon dobry"...

Za jakekoli nasmerovani (klidne i pouze odkaz na material k nastudovani) predem diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, pomohlo mi to, vzpomnela jsem si, ze tak to skutecne myslel = pokud cci prekroci 100 "plizive" pomalu, tak nevystupuje. Akorat tedy zase nevim, kdy tedy pak vystoupi.. napadaji mne tyto moznosti

- kdyz cci z "pliziveho sestupu" prejde na ten s ostrejsim uhlem
- nebo pouzije uplne jiny zpusob, napr. PT ci prekroceni nulove linky.

Diky ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All:

zde: woodiescciclub.com/autotrade/

jsou přístupné výsledky autotraderu, jak se Woodie prezentoval na semináři v Praze. Dole je i equity křivka.
- graf na levé straně představuje simulované obchodování, na pravé reálné obchodování
- celý systém používá TradeSwitcher, tak aby live byly bylo filtrováno nepřiznivé období systému
- obchoduje se jen ZLR a Famir na ER2 se 2 kontrakty
- Autotrader je v provozu od dubna 2007

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukasi, od urcite verze Sierry (120 nebo tak nejak) je Woodieho studie soucasti SC a je to asi tak tyden (?) co byla studie z ftrader.de stazena uplne... Takze dnes je plnohodnotna nahrada v SC built-in nebo pokud chces, verzi 3.36. mam v archivu (pouzivam z ni hlasove countdown - funguje jak casove, tak volume - bohuzel se mi nedarilo rozjet ji v replay i kdyz jsem dal Playback=1).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...