Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj tradeři, teprve back testuji systém WCCI a rád bych se zeptat na dnešní den ER2M7 z pohledu systému WCCI. Zdá se mi, že dnes nevznikly příliš validní ZLR, pouze dně TLB, třetí, tedy to uprostřed není platné, protože na straně short vzniklo 6 úseček děkuji za Vaše komentáře a postřehy -screen shot přikládám jirka PS: rád bych touto cestou poprosil gentlemany finančníky,aby pokračovali v komentování intradenního obchodování z pohledu WCCI mějte fain večer

3547

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

pita
Zvukove znamenie u amira zapnes v nastaveniach F6, vyber CCI Panel a tam je jedna polozka Sound on ak chces zvuk musis ju dat na yes. Tam nastavis aj kedy ma byt zvukove znamenie, myslim ze polozka Time alert treshold tak tam si nastav kedy ches zvuk.
Ticks per full point je kolko tickov potrebujes na 1 bod. U ER2 je to 10 takze tam musis nastavfit 10.
A prehrali sme s Kanadou.
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
prosim Vas muzete mi nekdo vysvetlit drobne nuance u indikatoru WCCI konkretne CZI a SI. Casto dochazi k tomu, ze chop indikator CZI se vybarvuje modre /blue shows up market/ zatimco Sidewinder je vybarven cervene/red shows a flat or non trending market/ ?
Prijde mi , ze kdyz CZI vykresluje up market tak v jeho prubehu casto nevykresli side market, ktery chapu jako
chop situaci v trhu, coz, ale casto cervene vykresli SI / red shows a flat or non trending market /. Nemel by indikator SI a CZI byt vtakove situaci v souladu?
Trochu mi unika vyznam techto indikatoru pri porovnani jednohu s druhym, kdyz kazdy ukazuje neco jineho:
The Chop Zone - The Sidewinder
...shows up, down or side market direction... - .... shows flat, trending or strong trending market ....

Abych tedy ujasnil mou otazku /a nemluvim v tuto chvili o ostatnich podpurnych indikatorech jak urcit chopak/,
tak mi prijde, ze CZI casto nezobrazi v trhu chop situaci a bere tak chop zony v silnem trendu jako soucast smeru trhu.
Muze nekdo potvrdit ci vyvratit:))
Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a-friend:
Najjednoduchšie vysvetlenie, ktoré si viem predstaviť je také, že:
CZI: udáva smer trendu
SW: udáva silu trendu

Pre obchodníka je zaujímavý silný trend, t.j. keď je CZI modrý / hnedý a SW zelený príp. žltý. Všetky ostatné situácie, kedy sa ti môže stať, že indikátory nie sú v súlade označujú buď slabý trend alebo chop.

[ital]Trochu mi unika vyznam techto indikatoru pri porovnani jednohu s druhym, kdyz kazdy ukazuje neco jineho:[/ital]

To je myslím celkom správne. Ak by si mal dva indikátory, ktoré ukazuju to isté, tak by jeden z nich bol zbytočný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...