Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

musim sa vas nieco spytat.mam zapnutu tu konferenciu kde na zivo trejduju wcci ale nejde mi do hlavy jedna vec. aku maju strategiu vystupu z trhu? aj som sa to spytal tam komentatora (peza) ale enpochopil som to. on vravel nieco o tom ze 10ticks+1. mohli by ste mi to vysvetlit, lebo nejde mi do hlavy ze vystupuju na nejakych 110dolarov za kontrakt napriklad v ER. dakujem za odpoved, dufam ze ste ma pohopili:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ten workbook nefunguje ani mne 100%. Mne sice ukazuje casy dobre, ale blbne mi to na inych veciach.Napriklad mi nezapisuje datumi, pri stratovom obchode zapise stop/loss iba niekedy, alebo exit 1 sa mi niekedy zapise podla exitu 2 a nie podla toho co zadam vo 1st Tgt. Tak uz som si zacal robit nieco podobne sam, uvidim ci sa mi to podari :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fufno:
Mam pocit, ze exit 1 se bere jako platny vystup pouze v pripade, ze cena sla aspon 1 tick nad stanovenou vystupni cenu toho exitu 1. Je to tam z duvodu, ze i kdyz se cena dotkne toho profit targetu, tak se ten limit prikaz nemusi vyplnit. A pokud prvni kontrakt neni ukoncen na svem profit targetu (tj.cena se pres nej v prubehu obchodu nedostala), potom se exit 1 = exit 2 (vystup obou kontraktu na stejne cene)

Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Josee,
ta drobná nuance s TCCI u ZLR mně velmi zaujala a musím říct, že je to fakt velmi platný filtr . Já jsem doposud vůbec TCCI nepoužíval, byl jaksi navíc a já nevěděl jak ho zakomponovat… Musím všem doporučit tuto Joseeho podmínku okouknout. Čas od času jsem přemýšlel, jestli nepoužít TCCI například k TLB, ale nakonec jsem si k tomu cestu nenašel, ale kdo ví, pokud má někdo pár dobrých tipů jak TCCI používat tak napiště.
Mějte fain den,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...