Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

[bold]Two new templates for Trade Navigator [/bold] Na Woodieho fóru je v sekci TradeNavigator by Genesis dostupná nová knihovna pro Trade Navigator po jejíž instalaci vám přibudou dva povedené Templates: wcci Woodies chart a sly WCCI Patterns. Zde je link: http://woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=5513

4736

4737

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Danek
nevíš náhodou, kde se ten začátek načítání grafů nastavuje v Sieře? Díky.

pro ty, kdo používají workbook z Woodiho stránek, záložka Time zobrazuje jen obchody, které jsou po pěti minutách, takže pokud máte 3 min grafy, jsou tam jen některé, workbook je vytvořen pro 5 min obchodování, třeba nad tím taky někdo laboruje a pomůžem mu to :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to anfiska
Nevim jestli je to pro tebe jeste aktualni nebo uz jsi to vyresil, ale mohu ti postyktnou jiny soubor ftraderu_dll_3.36.
Vyse uvedeny soubor mi po stazeny take nejde spustit a ma pouze cca 70kB, kdezto soubor, ktery mam ja a na kterem uz nejaky ten mesic testuju ma velikost cca 290 kB a me funguje v sierre naprosto bez problemu.
Tezko rict jestli bude fungovat i tobe, ale jestli chces, muzu ti ho poslat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den
Již nějaký pátek jedu WCCI a není mě pořád jasno nastavení hodnot SW. Může mě někdo poradit co přesně znamená nastavení SW jak pro WCCI build in, nebo AmirN v Sieře? Ve Wodiies build in je nastavení SW: trending threshold 100, a normal threslhold 60. U AmirN je pouze nastavení Normal Thershold 60. Co prosím přesně tyto hodnoty znamenají? A pokud změním nastavení těchto hodnot, co vlastně upravuji, a pro jaké vstupy, či výstupy? Díky za radu a pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...