Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to jabu:

Soubor (ftrader_dll_3.36.exe) stáhněte na svůj disk a následně spusťte.
Proběhne jednoduchá instalace, v rámce které je akorát nezbytné potvrdit umístění programu SierraChart na vašem disku (přednastavené je nejběžnější umístění c:\sierrachart, které je třeba změnit v případě, že jste SierraChart instalovali do jiného adresáře).Pak otevřete Sierru a v analyzách by měl ftrader být nainstalován.

Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevite nekdo prosim jak si muzu nastavit, aby se mi zobrazovaly floor pivots a todays higd and low na cenovem grafu..... pouzivam studii Amir. Kdyz jsem backtestoval tak to vsechno fungovalo normalne. Pred par dny jsem presel na testovani na live datech a ze zacatku jsem mel dokonce sw a chz fialovej. Potom jsem si nastavil v nastaveni Ticks perfull point na 10 na er2 a uz to beha krasne. Ale pivots a todays high and low nevim jak nastavit.

Dekuji

L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky Danek pivots funguji bez problemu ale to Daily OHLC funguje tak ze je nakreslena jen jedna usecka u Amira se mi to vykreslovalo jakoby postupne a ja tak rozeznal lepe napr. Double top/Double bottom takze bych byl presto rak pokud by nekdo vedel jak nastavit u Amira Todays High and Low na zivych datech....... prikladam screenshot meho nasteveni.

4672

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak uz odpovidat nemusite asi uz jsem zjistil v cem je chyba........ nastaveni je ok.

Nicmene mam na vsechny dalsi dotaz jaky pouzivate u ER2 sl? Ja pouzivam sl 190 dolaru tak mi to vyslo pri backtestingu a tak ho take pouzivat budu. Jen by me zajimalo, jestli si myslite, ze je to na ER2 moc nebo, jestli ma nekdo podobne vysledky?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pita30 : změnil nastavení i při obchodování pozičním CCI20 ?, na WCCIforu jsem dohledal Range bary pro ZG,YM,DAX...CCI14
na foru jsem nenašel důvod změny,můžeš mi to objasnit, lepší BT?,osobně jsem zatím netestoval, díky

pokud je nějaké vlakno na finančníku již tomuto věnováno,předem se omlouvám
asi jsem fakt už v zimním spánku
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...