Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj ,
Chtěl jsem se zaregistrovat na woodieho stránkách, aby se mi zobrazovaly grafy ve forech. Tak jsem se zaregistroval. Prišel mi mail, že mi prijde ještě jeden mail a v tom budu mít odkaz na aktivaci loginu a hesla. Uz jsou to dva týdny a nic ještě neprišlo. Dělám něco špatně nebo bych měl ještě něco dalšiho udělat. Zkoušel jsem i poslat regisraci na někoho druhýho a tomu taky nic neprišlo. Víte jak?
Diky....

Martin_12

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
Mal by som taku otasku, ze venujem sa WCCI a prisiel som na bod ,ze by som mal zaujem skusit backtesting kedze Woodie ide Range bars/Breakout bars ,a ma celkom velke zlepsenie oproti 5min tak by som sa vas chcel opytat ze na akom programe by som to mal testovat ?(rozmyslal som nad variantou Siera+SCmagic 2s,ale nieviem ci 2s data stacia??)tak by som sa vas chcel spytat ze ci nemate nieke skusenosti,alebo napady ?? (a v blizkej buducnosti nebudem kupischopny ani na platinum)
Dobredu vam dakujem za vase odpovede
Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Everest:

Sidewinder zobrazuje ve WCCI sílu trendu. V grafickém zobrazení má 3 hodnoty (= barvy) a nastavují se hranice - stadndardní hodnoty jsou 60 a 100 (pod 60 červená , 60-100 žlutá , nad 100 zelená ). V Amirovi se pro SI nastavuje pouze jedna hranice (standatdně 60), ta druhá se od ní odvozuje.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den mam sieru a er data...ale mam problem s funkcnostou amir wcci, postupoval som podla wiki....aj som upravil cci na 14 aj som dopisal do ini suboru riadok y nazvom mojich dat ale stale mi to neukazuje farebne bodky na chop zone indicator ani na sw,a taktiez ten panel s cislami napravo ukazuje velke fonty s cim si neviem tiey prilis rady.....mam win xpeng sp2,sierra 2.44 a amira 7....dakujem vopred za pomoc.

4791

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Rich
Co ukazuje SW přesně vím, jenom pořádně nechápu co přesně vyjadřují tyto hodnoty nastavení. Pokud je snížím, tak tím snížím i ostrost úhlu mezi LSMA a EMA 34, a tudíž budu brát ZLR pod slabším úhlem-slabším trenden, než v nastavení 60 a 100? Chápu to správně?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, a v důsledku toho se snížením hodnot "změkčí" vstupní podmínky pro ZLR. Před delší dobou, když jsem si osahával Famira, jsem si kromě jiného hrál i s nastavením hodnot. Aby to bylo patrné, tak jsem dělal změny větší. Změna o -20 znamenala, že vstupní podmínky podle původního WCCI (žlutý nebo zelený SI, 3x modrý CZI a ostrý úhel CCI14) splňovalo i hodně ztrátových ZLR, naopak změna o +20 znamenala propásnout hodně ziskových obchodů ZLR.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...