Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Dobrý den Pita30, Jednotlivé příkazy se zapisují do csv souboru, který je v adresáři BT. V csv souboru je třeba nahradit "," za ";" a potom jej lze normálně otevřít v excelu. Pro nahrazení je možné použít libovolný textový editor např notepad. Rovněž doporučuji přečíst help. Stojí za to. Přeji hezký den Zbyněk

2644

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, trošku lítám v Bracket Trader ( stejně jako kolega :-) ). Snažím se o paper trading Woodieho a nemůžu přijít na výstup.( Mám nastavené hodnoty viz. obrázek) Vstoupím dle pravidel např. LONG, a ve chvilce, kdy se udělá hook tak chci vystoupit zmáčknu SHORT pro výstup, ale steně zůstanu v pozici. Nechápu to. Hrála jsem si s tím do 3 do rána a nevím. Jak mám donutit Bracket, aby mi automaticky zadal stop loss a aby mi potom dovolil výstup. Nebo ještě lépe, abych si mohla vše zadat sama. Ručně vstup a ručně výstup. ( stejně jako v géčku, to je super) Zadám vstup, zadám výstup a potom jsem si ho jen posunovala. Pomůžete mi, já anglicky neumím ani slovo...... Děkuji Janička

2656

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Janička!
Jestli tomu dobře rozumím, nemůžeš najít panel pro posuv a změnu rychlosti při backtestingu. Ten ale sám naskočí až po spuštění procedury (postup je popsán někde na začátku vlákna.
To jak psal Viki - umožňuje pokročilejší nastavení strategie (trailing stop. vícestupňové exity atd.). Ale i v "Profit protection mode" nastavíš Profit target a StopLoss. Po přepsání hodnoty v příslušné kolonce je třeba dát ENTER, jinak se hodnota neuloží. Nastavení B/E (tedy to jestli po zmáčknutí posuvu na B/E to skočí na B/E+ 1 ticků, nebo třeba na B/E-3 se dělá v Trade Settings-Set Breakeven Offset. Je dobré používat DOM a v Preferences nastavit "DOM Always On Top" V Trade settings je rovněž třeba nastavit způsoby vstupů a výstupů (Market nebo Ask/Bid) a Stopu (Stop nebo StopLimit) a dále Time in force na Day a Manual Close method na Quick close, případně další nastavení co tam jsou dle potřeby.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Břoňdo, děkuji za odpověď. Ale já chci donutit Bracket, aby v trhu ER2 při zadání příkazu vytvořil stop loss na hodnotu 130 dolarů. A já abych si mohla posouvat stop loss sama. ( takhle to mám natrénované v géčku). Max. aby když trh vyleze o 100, tak aby příkaz posunul na vstup. Ale výstupy ať už proboha nechá na mě... :-(
Zatím totiž vidím, že ho asi nedonutím, aby mi příkaz zůstal v trhu. Já jsem vše nastavila jako na obrázku a bracket si ze mě dělá srandu.
Janička

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...