Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

S tím uložením je už Ok. Chyba byla v názvu uloženého souboru. Přejmenoval jsem to a je to v poho. Ten BT dělá následující: přehrávám data tady z finančníku. Původně to bylo v pořádku. Časový údaj nahoře v řádku se měnil, v závislosti na rychlosti nastavení v SEKUNDACH. (např. při rychlostti 5 po - 17-00-08, 17--00 13, 17-00 18, 17-00-29, atd. počet sekund závisel na rychlosti nastavení. Samozřejmě se takto lépe vstupovalo do pozice, protože tak jak píšeš, jsem před vstupem zpomalil a po např. 2 sek. přehrál ke vstupu. Ale z ničeho nic mi včera začal přehrávat taky v závislosti na rychlosti nastavení, ale po celých minutách!!(např. 17-00-00, 17-01-00, 17-02-00, 17-03-00). Samozřejmě v tomto okamžiku se hůře trefovalo do vstupu!! Tdď mě napadá, jestli můžou být ta data zkombinovaná 2 sec. a minutová??? Na konci dne mi to totiž už přehrávalo zase po sekundách. Tak nevím?? :S
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radime, je to tak. Ta data jsou dobrá pro úplný začátek, ale pak je rozhodně lepší koupit data od SCMagic. Často se dohadujeme, že máme každý data trošku jiná a tak je opravujem odmazáním a použijem backfill. Sierra je pak bohužel natáhne v 30s až 1min. To je ten problém. Dřív jsem to ani nevěděl. Proto vzniká při přehrávání ten rozdíl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

viki, bolija, díky za odpověď. potom je to tedy Ok. Data od SM si určitě objednám. Pokud vás moc neotravuji, tak bych se ještě rád zeptal, co přesně znamenají hodnoty na grafu u studie AmirN. Je tam počitadlo, co jsem dokázal identifikovat, aktualní hodnota a pak nevím. Denní high??, sklon EMA?? zřejmě nějaké pivoty??
Dík za ochotu
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Od shora, dosažené high aktuálního dne, jednotlive pivot points, supporty, resistence ve směru up, uprostřed vlevo hodnoty high low předchozího baru uprostřed aktuální cena vpravo high low aktuálního baru, hodnota 34EMA sklon, hodnoty 25 LSMA, čas, čas v procentech do konce svíce, jednotlive pivot points, supporty, resistence ve směru down, dosažené low aktuálního dne, poslední údaj se vztahuje k indikátoru SW.

Jěště doplním v menu této studie si můžeš nastavit i očesanější verzi třeba bez zobrazování hodnot LSMA atd..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zřejmě F6-studies a odstranit?! původně jsem to chtěl udělat, ale měl jsem strach do toho zasahovat, aby se to nějak nerozsypalo. Trvalo mi nějakou dobu,než jsem to zprovoznil, tak jsem se s tím nechtěl znovu piplat. Ale asi to udělám . Pivoty a LSMA nepotřebuji, tak to zkusím odstranit. Díky za pomoc. Bude mi ještě nějakou dobu trvat, než se ve všech údajích zorientuji, ale do budoucno se to určitě bude hodit.
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo rád bych, co potřebuju vše ke koupi? Pls poraďte mi někdo zkušenější. Já mám kartu teprv týden a nikdy jsem ji nepoužil. Mám i kartu na placení po internetu, to mám použít tuto kartu? a nebo normální? A kde najdu číslo kreditky, pak datum zkončení platnosti a to ověřovací číslo? Mám u KB kartu pls poraďte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

maty,

ptate se na veci, ktere jsou popsane vsude na Internetu. Zkuste si vygooglovat "platba po Internetu" a dalsi spojeni. Zaroven doporucuji zkusit prohledavani mistni diskuse, kde se platby resili jiz mnohokrat.

Ke karte jste jiste dostal take instrukce od banky, nebylo by proto na skodu si je pred pokladanim dotazu a googlovanim prostudovat.

Platbu za Sierru pro delsi obdobi muzete take zaslat bankovnim prevodem na cesky ucet. Viz www.financnik.cz/exe/sierra/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...