Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Dobry vecer.
Mam problem s nastavenim casoveho filtra pre spustanie playbacku cez BT a nasledne zobrazenie grafov v Siere. Najprv som totiz testoval v case 15:30 - 22:00 kde vsetko zobrazovanie prebiahalo bez problemov. Akykolvek iny cas vsak nefunguje, proste Siera nezobrazuje nic, ked otvorim BTPB.mnd subor z ktoreho by mala tahat data. Skusil som tento subor vymazat a spustit znovu v inom case....nefungovalo, v povodnom case vsak funguje stale bez problemov. Nie ze by to bol zavazny problem , len som chcel rozsirit casove rozhranie pretoze takto je CCI indikator prilis ovplyvneny zmenami ktore sa stali mimo mojho testovacieho casu (najma prva hodina kazdeho dna ma podla mna velmi skreslene ukazovatele).
Neviete co s tym moze byt, a ako to nastavit?
Vdaka
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás,
používám ostrá data od Interactive a Sierru mám zatím v 12 denní bezplatné verzi.
Žádný způsobem se mi nedaří do sierry uložit změny. I když to vezmu podle manuálu, tak se mi vždy graf otevře na začátku. Takže musím opět vše znovu nastavit. Je to tím, že mám bezplatnou verzi, nebo dělám někde botu?
Díky za odpověď. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
stahl jsem si program Bracket Trader (tws40_install). Nahrál se na stejné místo jako TWS. Ale nedaří se mi ho spusit. Předpokládám, že rozšířil pltformu TWS. Ale ve wiky zde na finančníku je pouze napsané nastavení : preferences - Data Source - sierrachart MND Playback. To se mi nedaří najít.
Můžete mi prosím poradit jak Bracket Trader probudit ? Abych mohl testovat?
Předem děkuji. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pita30,

zrovna dnes jsem si také nainstaloval Bracket Trader, protože zde hojně používaný Tsim+ mi nejde spustit. Myslím, že bude problém v tom, že jste ho naistaloval do složky TWS, odinstalujte ho a uložte ho samostatně, potom to musí běžet. Ještě nezapomeňte nainastalovat API a v TWS povolit API aplikace: CONFIGURE --- API --- ENABLE ACTIVEX AND SOCKET CLIENTS

Mitaros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry vecer.
Mal by som dve otazocky ohladom studii.
Stiahol som si study amir verzia 6.1 , skusal som ho rozbehat, ale stale mi zobrazuje SW a CZI aku nejaku ruzovu celu ciaru, ziadne zmeny. Tiez nezobrazuje CCI pri extremnych hodnotach (naprikald pri prudkom stupnuti na 300 CCI nevidno , az ked sa vrati naspat). Neviete mi niekto poradit co s tym mmoze byt?

Co sa tyka Ftrader , da sa zobrazit uhol EMA 34?

Vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Siera mi to zobrazuje spravne ak dam len zobrazit graf. Nastavil som Ticks per full point 10 (pre ER2) pre SW ale ked to porovnam s hodnotami Ftradera tak su velmi rozdielne. Nastavenie CCI nefungovalo vobec.
Zobrazenie CI v extremu som dosiahol zobrazenim horizontal line do +-350, len mi to dost zmensilo graf. Nemohol by si byt prosim ta trochu konkretnejsi?

A neda sa zobrazit vo Ftraderi zobrazit hodnota EMA 34? Vlastne len preto potrebujem skusit amira kde je to zobrazene.

Vdaka


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...