Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...

Dobrý večer....
Jde v sieře pustit Replay ve více otevřených oknech??? např. budu mít otevřen jeden stejný kontrakt, ale každé okno bude jinný TF a já bych potřeboval aby při puštění REPLAY jel tento ve všech oknech. Pokud by to nešlo jde to v případě že nepoužiji replay, ale s živými daty od IB online ....???? Děkuji předem za odpověď...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor

ano jde to. v replay se nekde zaskrtne policko pro prohravani vsech oken. nevim to presne z hlavy, ale urcite to najdete. jinak pivoty i S/R obchoduji stale s uspechem. otazky smerujme do vlakna daytrading pro kazdy jednotlivy tyden.

hezky viken
P.S. koukam ze nemuzes spat, co? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer všem... jen se chci zeptat... momentálně zkouším backtest na 5min TF a je mi záhadou, že pokud si zobrazím v sieře 5min v 16:30 a1min také v 16:30 toho samého grafu tak na close stejného baru a času nejsou hodnoty totožné což by snad mělo být nééé??? nebo se pletu ??? přikládám obrázek....

3113

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Rád bych se kolektivně zeptal na radu ohledně zužování a roztahování grafu - myslím vertikálně. Jednou se mi to povedlo pomocí scale - stupnice, kde je cena. Bylo zde možné za pomoci linky roztahovat graf na výšku jak se mi hodilo. Bohužel linka je pryč a já zaboha netuším jak to zpětně nastavit.

Prosím o pomocnou ruku, díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...