Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem se zeptat, když chcu backtestovat woodieho na 5 min timeframe stačí mi k tomu data od SCMagic 1min a nebo potřebuju 2sek? a taky jakou zkratku ma Russel e mini? já jim psal a řakli mi že ho maj, ale rači se ptám tu, věřím vám víc. Tabulka na výběrdat k backtestu je na této stránce: www.scmagic.org/English/Pages/Backtesting.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

určitě si kup 2sec. !!! Jinak jsou ta data na nic. Tick sem, tick tam tady zrovna neplatí. Na 100 obchodech je to sakra znát. Navíc nikde není psáno, že nebudeš chtít něco ladit na min. grafu a pak se bez nich neobejdeš. Můžu klidně poslat září ER2 z mé Sierry a třeba včerejšek jsem dotahoval přes backfill z IB a data budou po 30sec. nebo minutová. To přesně nevím, ale když si to přehraješ, tak pochopíš o co jde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Alter zrovna jsem začal před víkendem znova testovat pomocí BT, nedělá mi problém vstoupit, jeje nutné sledovat vývoj času v sierre, chce to trochu zvyk. A případně si to blízko těch 20 sec zastavit - pause. Přehrávám tak rychlostí 6 - 20.
20 pokud není signál v dohledu. Na těch 6 si dám pause pokud váhám (tak max 5 sec) a zadám příkaz..

Jinak tedy pokud pouze testuju nový přístup, tak postupuju jako Martin jenom pomocí sierry. (bez přehrávání)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 sec. Osobně pokud bych jel při normální rychlosti tak se asi unudim. :) Beru to prakticky, i při tomhle rychlejším udělám za den tak čtrnáct - dvacet dní (odhadem). A to je na mě dost. Jet normální rychlostí pro mě postrádá význam, to je lepší papertrading (reálná data) Jinak s DOMem mě BT vyhovuje, je to uživatelsky příjemnější než Tsim, ale má taky mouchy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No jasne bolo to tym ze som tam daval 1min data. Tak som dokupil 2sec a tie idu obchodovatelne.

viki: Takze pre realne obchodovanie nepouzivas sieru ale Tsim a DOM (alebo co to je)? Ja som zamerne kupoval sieru preto lebo sa mi zdalo ze je cez nu celkom dobre obchodovat intraday a daju sa dostat dobre data od BT. Takze Siera nic?
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...