Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Tvůrcům indikátoru EMA Diff.:

Naprosto geniální indikátor, nevím, jak vám poděkovat :) Úžasně a okamžitě upozorňuje na otočení trendu i na jeho korekce, jeho trend line break se dá v trendujícím trhu obchodovat takřka samostatně. Moje poznatky jsou zatím jen z jednoho (dnešního) obchodního dne - obchoduju ropu na 1 min. tf - omluvte proto prosím nekritické bezbřehé nadšení :-)
Časem dám do diskuze Price Action screeny svých obchodů s využitím tohoto indikátoru.

Díky !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM36:

Jak indikátor funguje jsem se dozvěděl z diskuze poměrně přesně, je navíc geniálně intuitivní. Jedu live od 2008, tudíž moc času na aplikaci jednoduchého indikátoru nepotřebuju. Sledoval jsem ho při dnešním tradingu a ty nejkrásnější signály v rámci price action se naprosto shodovaly s EMA Diff. ... signály jsem tedy nehledal, prostě tam byly :) Z přiloženého obrázku dnešní seance by to bylo jasné, akorát neumím z print screenu udělat obrázek v požadovaném formátu. Doc. a .pdf. sem vložit nejdou.

Ještě dodám, že Ti také moc děkuju za Tvoje příspěvky a screeny v rámci vlákna o price action. Moc mně to dalo a určitě nejen mně :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj všem,
měl bych k Vám dotaz,kde je v Sierre možné vypnout automatické přihlášení se zadaným username a heslem. Jde mi o to, že jsem měl demo a tam jsem se logoval jako jiný uživatel. Ovšem nyní když se chci zalogovat pod jiným uživatelem, tak okno kam zadávám přihlašovací údaje mi zůstává vyplněno těmi starými údaji a nenechá mě to změnit zadání. Poraďte prosím kde v Sierre mohu zmanit, díky moc všem a mnoho úspěchu všem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

zdravím vás,

asi něco dělám špatně, ale při použití studie CountDown Timer se mi neodpočítává čas po vteřinách, ale vypadá to, že pouze se změnou ceny na grafu, takže např. to skáče po 7, 10, 20 vteřinách.

Vlastnost Display Continuous Time Countdown Based On RT Clock mám nastavenou na Yes.

Lze to vůbec nastavit tak, ať to tiká po vteřinách?

Dík (tu)

P.S. tak jsem na to přišel. Jde o to, že při použití funkce replay chart se ta vlasnost nastaví na No :) Zajímavé, možná to někomu pomůže

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
už konečně Sierrachart implementovala to co má Ninjatrader dávno? Totiž vykreslování indikátoru jedině až bude bar ukončen a graf se přepne na další? V Ninjovi lze zaškrtnout zda chci vykreslovat indikátory na on bar close nebo ať se online malují ne neukončeném baru. Před 3 lety jsem o tom diskutoval na fóru Sierrachart a nepodporovalo to, jen nabízeli jak si udělat custom study a přes to to obejít. A po těch aktualizacích je to dle mě furt stejné - nepodporuje to, dle mě. Blbé je to v rychlém trhu v RB, už jsem se kvůli tomu nedávno 2x překouk a skončil na SL, kdyby to umělo a měl jsem to zapnutý, tak bych do těch obchodů ani nelez.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

1973:

Tohle ukazuje indikátor Auto Retracement, někde je tu na stažení pro Sierra Chart. Ten stáhneš, pokud je zabalený v ZIP či RAR, tak ho rozbalíš, a měl bys tam nalézt soubor "AutoRetracement.dll". Ten přesuneš či zkopíruješ do složky kde máš nainstalovanou Sieru, obvykle je to "c:\SierraChart\". V Sieře, v nastavení Studies pro daný graf, klikneš na tlačítko "Add Custom Study..." a tam bude na výběr Auto Retracement.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...