Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem,

nevite nekdo nahodou jak vyexportovat do textaku nebo kamkoli jinam parametry zvolene studie ? Jedna se o promenne typu SCInputRef... Nemuzu to nikde najit, tak sice zacinam verit ze to "asi" nejde... kazdopadne jestli jste to nekdo zlomil a podelite se, byl bych nesmirne zauzlovan.

Dik
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Synchronizovaný crosshair zapnutý mám a vlastně se mi automaticky synchronizují grafy na ostatních timeframe, ale myslel jsem to především pro backtest pro krokování(př. budu si na 1 min tf posouvat grat po 1baru a po 3barech se mi automaticky posune graf na 3min tf o 1bar no a po 5barech se na 5min tf posune o 1 bar atd...
Jm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím Vás.

Vie mi prosím niekto poradiť či existuje v SC indikátor zobrazujúci pri každej sviečke jej rozpetie (H-L) a rozpetie jej tela (O-C) ? Prípadne vie niekto, kde sa dá tento indikátor zohnať ? Ďakujem.

A ešte mám jednu otázku - vie mi niekto prosím poradiť, ako nastaviť v SC indikátor zobrazujúci High a Low Premarketu ? (Ak mi k tomu indikátor dá Premarket do modrého obdĺžnika, ako to dokáže BTH_HLByTR v NT, tak super, ale stačí naozaj čokoľvek, len nech mi tam zakreslí tie úrovne).

Ďakujem za prípadnú pomoc, veľmi to pomôže, a to snáď nielen mne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Raider :

ad1) Na to nepotrebujes zadny indikator. Staci kdyz si v menu "Global Settings" -> "Customize Chart Header" prevedes z leveho okna do praveho hodnoty OHLC a uvidis je primo v horni lince grafu. Kdyz od tam vyhazes hodnoty indikatoru z regionu 1 a dalsi nepodstatne informace, tak se to da velmi dobre pouzivat. Ja tam mam napr. jen date/time, to mam inverzne, a H/L a indikator Volume v text modu, kde mi bezi volume dane usecky. Vzdy se jedna o hodnoty aktualne vykreslovane svicky. V tom sedym pruhu nad grafem jsou pak hodnoty usecky na ktere stojis mysi

ad2) Ty asi (urcite) :) myslis indikator HiLo_ForTimeRange... Ten si stahni odsud

www.financnik.cz/forum/read.php?21,46783,page=15

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Rob

Ďakujem za pomoc. Ja skôr hľadám indikátor čo dokáže pri každej jednej candle spočítať jej veľkosť a veľkosť jej tela a napísať tieto čísla jedno nad a druhé číslo pod každú candle. Sledujem totižto tieto veľkosti pri každej sviečke a je dosť náročné stále to prerátavať. :)

No a to je určite ten indikátor. Akurát že mi nejde stiahnúť (nie je to príponou *.gif, ale hádže to hlášku že to má problém spojiť sa so serverom).

Každopádne ďakujem za pomoc. (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Raider :

Firefox - prave tlacitko... "Ulozit odkaz jako" a musi ti to jit stahnout (ted jsem to vyzkousel) Nema cenu to sem uploudovat znovu, kdyz uz ten idnidkator lezi tam kde lezi...

No a k tomu indikatoru...To co ty bys chtel je sice velmi jednoduche vyrobit, jsem ale presvedcen ze to nikdo nikdy nepsal, protoze to je v zasade nesmysl. Zkus si to predstavit na tom screenu. Usecka siroka milimetr a nad tim tri az ctyrmistne cislo...vycentrovane... Z toho plyne ze prvni dve se prekryji s cislem predchazejicim a ty druhe dve s cislem nasledujicim. Takze ve finale nebude vubec nic citelne. Zkus lip definovat svoji potrebu. Ty s tema cislama pak neco dal delas ne ? Nebo pocitas odchylku, muzes z toho udelat neco jako graf atd. Kdyz zkusis pohledat, tak na tohle tema jsem do SC nejake indikatory psal, ale uz nevim v kterem vlakne to je. Ten soubor se jmenuje LKP_Studies. Mimo jine napr. obsahuje velmi zajimavy indikator EMA_Dif_Bar (nevymyslel jsem ho ja, takze se nechlubim, jen rikam ze je to moc zajimava zalezitost), ktery by ti mohl pomoci (meri rozdil dvou az n minulych usecek, a tyto hodnoty lze jeste prolozit zvolenou EMA), dale je tam napr. indikator RangeCandle indikator, kdy si muzes nadefinovat nekolik zon podle velikosti a ty se ti zobrazuji bud jako bar, nebo jako point v reg 1 a tak. Ted prave pisu inidkator ktery podle zadaneho systemu prepocitava vstupy a SL na obe strany aktualni svicky, jedna se o ctyri cisla (2 x vstup + 2 x SL) a reknu ti, ze spolu s hodnotou aktualni volume svicky, a jejiho H/L uz je docela problem techto sest hodnot umistit do grafu tak aby bylo na prvni pohled jasne co k cemu patri. Takze popisovat kazdou svicku dost dobre nejde. Max tak jednim pismenem.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pošlem screen čo presne potrebujem. Je to z NT a takto nejako to potrebujem nastaviť aj v SC. :) Každopádne ďakujem Ti za pomoc - cením si to. Súbor mi síce stiahnúť nejde, ale problém bude zrejme niekde u mňa. Určite sa mi to už podarí. No a dopredu ďakujem ak niekto bude mať indikátor čo zráta veľkosť cndls a podelí sa s ním. Na obrázku je pri každej úsečke väčšej ako 8t na trhu ES priložené jej rozpetie v čísle pod úsečkou a takisto veľkosť jej tela (to je to číslo nad úsečkou). :)

14611

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aha, tak pak uz je to jasne. No to je celkem easy. Ja tu "dluzim" jeste jeden indikator, jenze ten je trochu slozitejsi, tak snad se nebude dotycny zlobit, kdyz si udelam odbocku a napisu tohle tobe. Mohl bych to stihnou behem zitrka za predpokladu, ze ti budou stacit pevne (ale definovatelne) vzdalenosti tech cisel od H/L. Dynamicke prepocitavani tech vzdalenosti na zaklade rescale delat teda nebudu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Raider : Temi pevnymi vzdalenostmi jsem myslel umisteni textu - tech hodnot nad/pod svickou. Ono se da udelat prekreslovani podle toho jak se hybe scale, ale jednak je to desnej opruz a hlavne... SC to porad prepocitava a prekresluje, takze kdyz mas otevrenych vic grafu, tak je to pak uz poznat. Proto si tam vzdycky dam neco jako offset pro info.. nekdy se to prekresluje s grafem, ale tak myslim ze to tak staci. Nechceme z toho zas delat profi indikatory ze jo :) Ty barvy z NT jsme rozklicoval tak, ze pokud rozpeti O/C zabira vic jak 50% rozsahu H/L tak je to jednou barvou, jinak druhou barvou. Takze na druhe zalozce (Subgraphs) jsem dal dve barvicky, kterejma se to da nastavit. Hodnoty jsou defaultne nastaveny pro NQ tak ja je vidis na screenu Velikost ticku - NQ 1 bod - 4 ticky = 0.25 Max. pocet ticku : 9 ticku = 2.25 bodu = 45 $ Odsazeni textu : 2 ticky = hodnota svicky se vypise 2 ticky pod/nad hodnotou L/H Velikost textu : velikost fontu Start a konec seance : je tam pro to, ze jelikoz se indikator odviji od ceny, tak ho lze pouzit nezmeneny na jakekoli jine alternativni grafy. Coz by zpusobilo napr. u volume pres vikend zbytecne vypisy tech hodnot, takze se to da takto omezit. Soubor LKP_RangeCandleValue.jpg prejmenovat na LKP_RangeCandleValue.dll a nahrat ho do "c:\SierraChart\data\" At dobre slouzi ;) Rob

14613

14614

14615

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...