Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

2 dynosWCH:

Tady

www.sierrachart.com/index.php?l=doc/data.php&CAID=def

mas seznam "datovych pripojeni" pro Sierru. Neco z toho jsou jen poskytovatele dat, neco z toho jsou brokeri. Ty si obvolej a zeptej se na minimalni vklad pri otevreni uctu. Nechce se mi verit, ze na tak jednoduchou zalezitost se tu musis ptat.


2 urbanr :

No to sice ano, ale pletes tu dve veci dohromady. Jedna vec jsou ziva data od Infi a druha vec je backtest kdyz ma Infi "zavreno". V tom pripade si prece otevres porad ten samy chartbook, ktery pouzivas pri obchodovani, akorat v dany moment budes odpojeny a nenactou se ti aktualni data (Coz v sobotu vecer az zas tak imho nevadi ;)) Data se ukladaji do *.scid souboru a ty mas u sebe na disku, takze backtestovat muzes kdykoli.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cca před 10 dny jsem v Sierra chart TF přeroloval na 2011. Včera 13.12. jsem omylem otevřel starý (resp. současný - 201012) Chartbook . Grafy se neshodovaly s frontendem, takže jsem porovnal 201012 s 201103 a zjistil jsem na OHLC rozdíly 2,2 - 2,5 bodu !! Nikdy jsem to moc nezkoumal, okolo 10. posl. měsíce, kdy už se ztrácí volume jsem přeroloval a hotovo. Ví někdo, kde je problém? Data mám od IB.
Zdraví Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte
chcel by som sa sa poradiť,stiahol som si dnes sieru aj mam registraciu od sierrachart,len sa chcem opytať či mi to stačí na živé intr. data alebo to musím napojiť napriklad na IB,viem že sa to platí po 15 dnoch preve preto chcem vedieť či mi to sadne .

dakujem lasky
ešte jedna maličkosť,s platformy som nejako omylom odstranil druhý riadok :-) HC IC OC SV atd. a neviem to dať do pôvodného stavu.pekne dakujem nech sa darí...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

dario46:
Pokud uděláš alespoň 10 obchodů měsíčně tak za vestavěnou Sierru od Infinity neplatíš nic. Když uděláš méně než 10 obchodů, strhnou ti $15.

Chtěl jsem se ješte zeptat zkušenějších jak trošku zrychlit backtest? Přepisování hodnot do excelu mi přijde primitivní, replay zase pomalý. Hledám něco jako je Backtesthelper pro Ninju od Laadise. Click do grafu- L/S Entry, Click-Exit, Click-kopie obchodu do excelu. Existuje něco takového? Jak to řešíte vy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all or to Rob99 (uz jednou jsme spolu programovali) pratele, poradili byste mi, jak v sierra chart zobrazit a nebo udelat jednu Bid/Ask studii? Viz. screen.. Jde mi o specialni zobrazení a to: CUMULATIVE MAX BID SIZE CUMULATIVE MIN BID SIZE CUMULATIVE MAX ASK SIZE CUMULATIVE MIN ASK SIZE nahore v booktraderu se zobrazuje cumulative Bid size a cumulative Ask size a ten se samozrejme porad meni. v sierra chart bych chtel zobrazit nejak prehledne 4 cisla pro kazdy bar (a nebo i zobrazit graficky - nejlepe oboji) - vzdy MAX a MIN pro Bid a MAX a MIN pro Ask. To znamena ze by se dane cislo menilo pouze tehdy, kdyby bylo aktualni MAX/MIN vyssi respective nizsi nez dosavadni na aktualnim baru a predesle bary by mely sve MAX a MIN uz pevne podle toho, jaka byla MAX a MIN v minulosti Pevne doufam, ze pisu srozumitelne:-) Diky moc Tomas

15001

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 tommicek :

Ahoj

no teoreticky by neco slo vymyslet, ale ma to dva hacky, resp. jeden hacek a jeden velky hak :) Prvni problem je otazka, jestli tvuj broker posila tuto informaci (bid/ask) do Sierry. Pokud to nevis rovnou, tak to zjistis tak, ze vyexportujes graf do textaku (Edit -> Export intraday data to .txt file) a mrknes se v tom textaku, jestli ve sloupci Bid Volume/Ask Volume mas nejaky hodnoty. Bez toho to nepujde. Druhy problem je, ze momentalne na neco takoveho nemam casovou rezervu, protoze trpim obecne nedostatkem casu "navic", nicmene pokud je to v mych silach, tak se takovym vecem venuji. Ale zatim nic neslibuju. Takze jesti se toho neujme nikdo jiny a budes mit trpelivost, tak "nezavesuj si v poradi" :)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Robe,

diky ze ses ozval:-) Jinak, jeden problem uz jsme odstranili - ta data Bid volume a Ask volume samozrejme v exportu jsou. Takze IB je posila. A to s tim casem - samozrejme chapu, ze cas navic je kolikrat pekna vzacnost, ale zase - rad si pockam.. Tvou studii, co jsi mi delal, pouzivam doted a tak nemam problem vydrzet:-)

Jeste jednou diky!

PS: Kez bych rozumel programovani:-)

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím! Nevěděl by náhodou někdo z vás jestli jde někde sehnat indikátor, který by se choval jako zelená a červená tečkovaná čára na přiloženém obrázku? Jde v podstatě o high/low indikátor se specifickým chováním. Popis chování je následující: Od určitého času (začátku seance) bude zobrazovat aktuální high a low. [bold]Pokud bude high/low překonáno, tak tečky, které byly vykresleny na původním high/low, zůstanou vykresleny tam kde jsou. [/bold] Zkoušel jsem v Sierra Chart studie Daily OHLC a High/Low for Time Period, ale ani jedno neumí to co bych potřeboval (nebo to neumím nastavit). Za jakékoli nasměrování budu vděčný!

15020

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...