Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

vladko11
Vdaka za info ...
Na deme som mal spread na cable 3 pips, niekedy sa stalo, ze bol aj menej, dokonca aj 0 pip ( bolo to iba obcas ). Gumovali ho len pocas sprav, aj to cca len na 2min. a max 7 pips.
Nejaky sklz pri rychlom pohybe je normalny, to je vsade. Ak to spravne chapem, tak plnenie je okamzite ( myslim casove), teda porovnatelne s demom. Je to tak ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Miki01 : Od oktobra 06. Menší problém bol pri založení účtu, keď mi oznámili, že už môžem obchodovať ale zabudli mi poslať číslo servera. demo a live ide na odlišných serveroch. To som riešil cez agenta a odvtedy bez problémov.
Vetesnik : Spread je v podstate stabilný, ako som už písal, iba vo výnimočných prípadoch Ti neumožnia obchod za market na tvojej cene, ale Ti ponúknu inú. Stáva sa to naozaj len výnimočne. Zatuhnutie som ešte nikdy nepozoroval, iba ak mne spadol internet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vetesnik
Od "Felixa" (kingforex signal), som dostal mail, kde vychvaluje MB Trading prave preto, ze maju dobre plnenie aj pri spravach (ak som to dobre pochopil, lebo s AJ nie som na tom moc dobre ). Zatial som testoval len ich demo, skusal som to cez Medved QT, ale tato platforma sa mi zda dost komplikovana a zatial som to poriadne nerozchodil. Presiel som aj fora tu na financniku, ale veci ktore som k tomu potreboval tam nie su rozobrane. Ak ma s tym niekto skusenosti, urcite by pomohol viacerym, nielen mne ...
Velocity volim ako nahradne riesenie, kedze idu v MT4 a podmienky sa mi zdaju slusne. S Live zatial skusenosti nemam, preto vyzvedam od "vladko11" . Data neobchodujem, takze mi neprekaza ani ta ich guma, skor mi ide o to, aby spread mimo dat bol fixny, co sa od urcitej doby o IBFX ( zatial iden Live cez nich ) neda povedat ... Ta guma moze byt mozno aj vacsia, ale zatial som to nezaznamenal. Grafi su vsak "zivsie", takze to kompenzuju ( vymetanie SL ) prave tymto sposobom. Co narobis, nic nie je dokonale, ale treba si vybrat to, co ti najviac vyhovuje ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...