Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Zdravim, stale hledam vhodneho brokera a dost casto narazim v diskusich na problemy s brokery.... Kdyby nahodou jste nekdo mel dobry tip.... Potrebuji na skalpovani, nizke spready i na GBP/USD a GBP/JPY, rychle a presne plneni, zadne prokluzovani, to beru radeji natahovani spreadu na data..... a vklad jiz od 2000-5000 dolaru..... diky....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vetesnik
prave testujem demo na podobne ucely MB Trading s platformou Medved QT. Spread je tam na GBP/USD 0-2pip + 0,5 pip komisia, ale este potrebujem trocha casu, aby som to poriadne rozchodil ( hram sa s tym len druhy den a zatial tam neviem nastavit tick graf, zobrazovanie BID/ASK ciar ....). Uvital by som, keby mal niekto skusenosti s live a bol by ochotny sa s nimi podelit.
Ako to pojde na live zatial neviem, ale ucet by sa mal dat zalozit od 400 USD, co nie az tak vela, takze za pokus to stoji a mali by ist aj miniloty ... Kym nedskusas tak sa nedozvies ...
Pred tyzdnom som testovel aj demo dalsieho ECN brokera a to dokonca v MT4 ( jeden chlapik mi poslal cislo servra, prihlasovacie udaje a normalne to frcalo). Problem je, ze v tej MT4 to ide len demo, live by som musel ist na inej platforme, aj ked tomu celkom nerozumiem preco tomu tak je. Spready boli podobne, ale ucet od 25.000USD.
Podla mojich skusenosti s demom sa kurzy u ECN brokrov spravaju podstatne kludnejsie ( mozno ze na live to bude ine ) a tak ta nevyplasi nahodny prudsi pohyb. Pravdepodobne je to tym, ze tam nie je daling ( ale to je len moj nazor).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Herman
tak dneska mi to na Oandě klaplo 19:31 jsem nakoupil za páteční close 155.14 + 10 pips spread v tu dobu na xe 155.60 a po otevření trhů v 19:40 jsem uzavřel na 155.55. Zajímavý je že OANDA dnes otevírala v 19:40 ale minulou neděli to bylo mám pocit až ve 20:15 což tuto strategii trošku znevýhoďnuje že nevím v kolik přesně bude otevíračka a kdy tedy přesně jít do pozice, aby to nebylo moc brzy, na druhou stranu bych mohl vysledovat jak moc od 19 hodiny kurzy na XE kolísají např. dneska je to docela stabilní a lítá to v řádu pár pips, ale jindy je to víc. Dá se to brát jako přilepšení, ale jistě do roka bude pár víkendů kdy by to byl skoro jistý ale hlavně výnosný obchod. Kde jinde se dá vstoupit za páteční close když je cena úplně jinde? :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Herman

pravda spread je vysoký ale kdo je zvyklý na librojen 8, zvykne si i na 10. Nehledě na to že když víš na 99 % že cena je o 40 pips daleko tak si klidnější. Nějakých 20 pips bych neriskoval, to může být za chvíli zase zpět. Ale pokud uvidíš že cena je o 100 pips jinde tak nevím co by to muselo být za sílu aby mě udržela nevstoupit. To že jsem to dnes vystih byla jen náhoda, předpokládal jsem otevírání mezi 20 a 21 hodinou. Vůbec mě nenapadlo že se to otevře tak brzo. Každopádně to začnu sledovat zdali v čas otevírání není nějaký systém. Kdyby do budoucna Oanda rozhodla otevírat úderem osmé to by byla voda na můj mlýn. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Herman

To je stejné i u CMS, když o víkendu otevírá páry postupně v rozmezí několika minut, a čím větší gap tím to trvá déle. Dokonce pamatuji v minulém roce při tzv. jeníkománii kdy CAD/JPY naběhl až po půlnoci. Jenže tenkrát jsem byl takový zelenáč že jsem to nepochopil. Dneska bych CMS za toto pěkně ztrestal pěkně mířenou dávkou otevřených pozic , ovšem mám pocit že už se to opakovat nebude. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mate niekto live skusenosti s Velocity. Stiahol som si ich demo a celkom sa mi to paci. Ide to v MT4, spread na cable 3pips ( dokonca sa stava ze je aj 0 alebo 1pip), gumuju ho na par minut len pocas sprav aj to som zatial zaznamena max 7pips, nie ako IBFX (ti to robia kedy ich napadne) ...
Upozornil ma na to jeden kamos, ktory si u nich prave zaklada ucet. Za par dni uvidime ako to bude s plnenim prikazov na live.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11
Mne sa to celkom paci, hlavne to ze nesachuju so spreadom ako IBFX. Chcel by som sa ta spytat, ako je to s plnenim prikazov na live, nie su tam nejake oneskorenia, alebo preklzy ? A este jedna otazka, na deme mi isli aj mikroloty, idu aj na live ( ono sa to niekedy zide, ked ma clovek neprekonatelnu potrebu do toho neustale stukat, aspon vela neprerobi) ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...