Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Marek24

Nic extra,uplny zaklad elliotovych vln na 1 a 5 min TF. PF mi vychadza okolo 2,3. Minimalne na to demo potrebujem nech mi to dokaze zadavat Sl aspon od 3. Ak by som mal robit vzorku 100 obchodov na 15 min a vyssie,tak to mam minimalne na rok. Ked sa mi to podari uspesne obchodovat na nizkych TF,je vysoka pravdepodobnost,ze to tak bude aj na hociktorom TF. No na rychlejsom TF sa ich naucim ovela skor vyhladavat vlny/citat trh,kedze bude podstatne viac prilezitosti.

Viete mi poradit od koho stiahnut Metatrader tak,aby slapal na mojich uz spominanych podmienkach?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ty 2 pipsy bych zas tak neoplakal, mam koneckoncu nastavenou toleranci 3 pipsy u kazdeho prikazu, ale gapy u poslednich par fundamentu se mi moc nelibi. Zda se, ze IBFX se snazi zneprijemnit obchodovani zprav jak se da :P nechutne natahuji spread, seknou platformu a jestli jeste budou exekovat se slippage... doufam, ze se to nestane pravidlem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Předem se omlouvám, jestli můj dotaz patří do jiného vlákna, ale mě jiné nenapadlo. Takže, je řada brokerů, kteří mají možnost volby "finanční páky" , tedy obchodník si v obchodní aplikaci může sám určit zda 1:100 nebo 1:200 atd..Nějak tuto volbu nechápu.Co by mě mělo vést k tomu, že si místo 1:200, dobrovolně zvolím 1:100? Jediné co mě napadá, je jakási zvláštní touha zaplatit co nejvyšší margin. Nebo jsem zase něco pochopil blbě??

Díky za odpověď a přeji hodně úspěchů.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor: paka je dobry sluha ale zly pan... obecne bych rekl, ze kdo to mysli s MM opravdu vazne, ze ho tato brokerska volba muze nechat uplne mrtvolne klidnym, protoze si to osefuje s jemnosti nanolotu (v pripade IBFX). Pokud jsou ti znama zakladni pravidla MM, pak realna paka by mela v zacatcich byt v urovni 1:4 az 1:6 a NIKDY by nemela byt vice jak 1:10... je uplne jedno jakou paku mas u brokera, protoze si to zaridis velikosti pozice... ale v podstate cim nizsi paka tim mas vyhlazenejsi equity krivku (protoze ti MM nedovoli vysoky DD na obchod).

Kratce se da rici - paka ti umozni ovladat podstatne vetsi mnozstvi prostredku - to je prave to 1:200 - tedy 200x vice prostredku ovladas nez jsi slozil zalohu, stejne tak rychle muze bohatnout (pozor, ne Zbohatnout!) nebo chudnout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...