Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Endy: to je zajimave pro vsechny ;) diky za link
herman: kdyz jsem obchodoval klasicke pivoty, jel jsem 15min TF, ale vysledky nebyly uplne idealni. Testoval jsem docela dost i na historickych datech v testeru a nejak mi to nesedelo. Ted obchoduju 5min TF a jsem spokojeny, ale rikam - pouzivam plovouci pivoty, takze to je trochu jine.
Mimochodem jsem ve spatnem vlakne, kdyztak pis do indikatoru a obchodnich systemu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor Napsal: ------------------------------------------------------- >> Mimochodem, na kingforexsignals je možný se > podívat na obchody pána jménem Rob Grespi. Zisk > 2-15 pipsů je zde naprosto normální. Vracím se tady k tomu jen z toho důvodu, že jsem trošku mrkl na obchody toho pána. Je to docela jasný podvod. Je zjevné, že ty obchody provádí pouze virtuálně, nepoužívá asi ani demo, na demu by mu to snad započetlo spread, který tam ale neuvažuje. Zkusil jsem si ty jeho obchody za tento měsíc k dnešnímu dni hodit do excelu a přidal jsem spread pouhé 3 pipsy. Obchoduje páry GBP/USD a GBP/JPY a spread 3 na librojeníkovi je samozřejmě iluze...Při započtení 3 pipsového spreadu je z jeho +1530 pipsu rázem -216 ( průběh všech "obchodů" viz graf), a to vůbec neuvažujeme slippage apod.

3501

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Brus: on jede zrejme prez brokera, ktery ma nizke spready (nektery z ECN maji snad 1 pip plus 5 USD komisi za lot). Ale me ten jeho styl obchodovani moc nesedi ;) Pry nastupuje na zaklade order flows, coz ja k dispozici bohuzel nemam, a v podstate skalpuje trh. Sedet na chatu a cekat, az mi borec rekne TED a pak cekat, az rekne UZAVRIT mi nepripada jako solidni zaklad pro muj byznys :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 pip na GBP/JPY má asi těžko, ale to je stejně jedno...těch obchodů v tom období výše je cca 600, tj. 2,5 TEORETICKYCH pipsu na obchod. Ja právě chci říct, že i kdyby někdo chtěl sedět a čekat na ta všechna TED, tak to nemůže nikam dovést.. Mimochodem, když se podíváš na ty jeho videa, tak (nezkoumal jsem to příliš) se mi zdá, že nicky oveček co to s ním zkoušejí se dost rychle obměňují...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...