Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

dzink: A rikam snad neco jineho? Odpisy a sachy s danemi se delaji na konci roku (nejen v nasich koncinach, pravda jsou firmy, ktere maji hospodarsky rok posunuty, ale to se tyka spise tech, ktere maji vice pobocek v ruznych statech a uctuji dle mezinarodnich osnov + audit) - takze pokud posledni report je z prosince (ja jsem rikal posledni, nikoli lednovy!) a je tam polovina provoznich penez nez v mesici predtim - pomery jsem uvadel - muze to byt urcita indicie...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dzink: Bohuzel jsem to tenkrat jen prolit a fakt nenajdu, kde jsem to bral... dival jsem se ted na ty cisla a opravdu tam vidim to same co ty. Vim, budu ted vypadat jak magor, napado mne jeste, ze jsem se prehlid a misto leden 2007 jsem koukal na leden 2006, aniz bych si to uvedomil, ale kdyz jsem to prochazel, tak jsem se dival tak nejak po vsech brokerech a ty cisla z ledna 2006 mi moc povedoma nejsou... Tak nevim, kde jsem to do certa vystrachal... pod tihou techto dukazu uznavam, ze jsem siril blud a ze to je tak jak dis...:) Ja jsem si rikal, ze pockam na report za dalsi mesic a pak z toho teprve budu cokoli tvorit, protoze na konci roku se delaji vselijaka zverstva...:)

Docela by mne zajimalo co mel na mysli Caba, pac na tenu toho zatim moc rozumneho neni... bude nekdo sdilnejsi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenom bych se rád ujistilil Ti co používají OANDU psali že můžou obchodovat i přez víkend ale za cenu 10 pipsového spreadu, ale již jsem několik týdnů koukl naaktuální hodnotu hlavních párů na Oandě a vždy jsem tam našel pateční close cenu. Takže jestli tomu dobře rozumím hodí se to maximálně k tomu kdyby v neděli večer byla cena na XE výrazně jinde, mělo by cenu jít do toho, ale jako obchodování přez víkend je to k ničemu. Souhlasí to?? Jinak včera v noci jsem zahlíd na XE librojen lítal až na 229, skoro bych to bral jako náznak severního směru, pokud ovšem situace na ostatních trzích bude klidnější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to lisakus

Nikdy som sa o vikendove obchodovanie nezaujimal,takze som to ani neskusal a mozem dat len nezavezne info.Na live sa ceny cez vikend nehybu,ale da sa vstupit do nich(pripadne vystupit) s tym velkym vikendovym spreadom za cenu piatkoveho close.Realne sa zacina obchodovat niekedy medzi 19.-20. hodinou v nedelu, spread sa do normalneho stavu upravi az niekedy v priebehu noci na pondelok

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pajasoft:
podstatna cast e-mailu:
On behalf of all of FXCM, we wish to sincerely apologize for the recent technical problems our firm experienced. We know our clients were unable to trade on February 25th and for part of February 26th. As a result, clients with open positions were unable to close positions during this period or take advantage of trading opportunities. We are very sorry and believe this is unacceptable. All clients who suffered a loss on open positions due to the technical failures related to the market opening on Sunday February 25th will be fully refunded the amount of any loss. We are committed to learning from this experience and are putting in place measures to prevent future outages from occurring. The primary goal of FXCM is to have the best and most reliable forex trading platform. Over the past few months, FXCM has invested millions of dollars to upgrade our technology with two combined aims: to roll out No Dealing Desk execution and to increase overall reliability. Obviously, the efforts to increase reliability have fallen short. We are now going to re-double our efforts on platform reliability and stability, renewing our commitment of resources and financial investment to successfully accomplish these goals. The technology upgrade related to No Dealing Desk execution is the key to providing you with the best trading platform. With the roll-out of No Dealing Desk execution, clients can trade on rates provided directly from several of the world's largest banks. These banks compete with each other to provide the best rates, which at times results in spreads as low as 2 pips. In the coming weeks, we intend to provide a major reduction in spreads on most currency pairs. We believe that you will be impressed with No Dealing Desk execution once the technology issues are resolved. We have had some difficult days during the upgrade from a technical standpoint and will do everything in our power to help our clients who were negatively affected due to the technical errors that arose. Moreover, I want to assure you that these technical issues are not indicative of FXCM's financial stability or health. FXCM has over $100 million in capital and no debt. In addition, approximately $600 million in client funds are traded using our platform, the FX Trading Station.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman

Díky, tak to jsem asi s nějakým brokerem zaměnil, je to několik měsíců zpět co tady byl postnutý příspěvěk o tom že broker na stránkách veřejně MT4 neuvádí ale byl tam přímý link na stažení MT4 od onoho brokera a nějak jsem měl zafixováno že se jednalo o OANDU. Mylně zafixováno, a to se tady celé dopoledne probírám fórem a snažím se ho najít, bodejť bych byl úspěšný když si to můj chorý mozek vymyslel.. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Herman

ještě jeden dotaz ty jsi nikdy fyzicky nezkoušel otevírat pozici přez víkend, většinou totiž na xe zůstane cena která je tam po většinu víkendu nejvíce, času takže pokud se ve svém sledování nepletu, dnešní otvírací cena bude librojen na 227.24, a pokud mohu otevřít na oandě za uzavírací páteční tj. 226.97 plus 10 pips tak je to pár pisů jistých. Ale párkrát za rok by tam byl jistě super kšeft, když mi VT-čkáři se snažíme oblbnout platformu zběsilým klikáním pár minut před nedělní 23 hodinou, tak pro uživatele oandy je to easy. Dneska zkusím a uvidíme. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caba:

Diky, myslim si, ze uz jen ty informace o necem svedci... BTW takova perlicka... hovori v radech stovek mio $... kdepak by je vzali? Dle www.cftc.gov/files/tm/fcm/tmfcmdata0612.pdf ma FXCM LLC 761.616$ a v podobnych cislech se placa cely rok 2006 - kdepak by asi vzali ty stovky mio na upgrade technologie?!!!!!

A dle www.cftc.gov/tm/fcm/tmfcmsummary.htm fakt nemam poci, ze ty vykazy jsou v tisicich $ - nebo ano? Nemam rad, kdyz ze mne nekdo dela tak vokatyho vola! (tim nemyslim tebe....)

PS: Mel jsem za to, ze FXCM mimo jine nabizi jako obchodni platformu MetaTrader... - kazdy, kdo tvrdi, ze nema dealing desk, at si jde polibit... (dealing desk neni jen o lidech) Jediny, kdo to muze dle mych soucasnych znalosti a informaci trdit je InterbankFX, protoze ten delaing desk prehravaji na sveho spoluhrace...:) (take technicky je to fuk, prakticky nerikaji lez a jsou tedy nepostizitelni).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...