Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

dzink: promin, ale myslel jsem, ze se bavime o solidnim tradingu a nikoli gamblingu. Pokud rozdil 2-4 pips (ano je to neprijemne a snizuje zisk v absolutni vysi) na pozici te pravidelne dostava do ztraty, pak to asi nebude robustni (= dobry) obchodni system - neni v kasinu vetsi zabava a aspon hezky holky (obcas)? Chapu, pro nekoho je scalping zaklad systemu a citi se jako king... kdo se vsak s timto pristupem citi jako king dlouhodobe?

Ja taktez obcas oskalpuji trh, protoze to odpovida memu TP a trh je desne rozjetej, ale vetsinou drzim pozici alespon par minut, nekdy jsem na tom skoro i pozicne...:)

Strategii zminovaneho pana neznam, tipl bych si ze patri do kategorie "market gurus".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pajasoft: no to je prave o uhlu pohledu. Pokud mas brokera s nizkym spreadem / komisema a minimalni slippage, muzes jet i hodne kratkodobou strategii - a uspesne. Neni to o gamblingu, je to proste regulerni intraday trading jako funguje na eminis ;) Cele je to o komisich a slippage. Retail forex je na tohle drahy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

vladko

Díky za odpoveď. Viem, že CIK nie je broker, len sprostredkovateľ, účet zakladáš v banke XY - svetovo známa. Ja potrebujem niekoho ako CIK, ktorý hovorí po slovensky (alebo česky), proste komu rozumien. Ak poznáte lepšieho - nižšie spready, lepšie služby, sem s ním.
H2O

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pochzbujem, žeby si si kvôli obchodovaniu musel zakladať účet v nejakej zahraničnej banke. Jednoducho posielaš peniaze na účet svojho brokera, ktorý vedie svoj vlastný majetok odelene od peňazí klientov.
Ciko nemá žiadny vplyv na spready. Myslím, že nejaké služby poskytuje ešte Finergo, ale neporovnával som.
Dobre si rozmysli aj cez ktorú platformu buseš obchodovať. Je rozdiel medzi MT, VT , saxo a dobre si pozri diskusie , prípadne všetky odskúšaj. Nič to nestojí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

edog: FXDD má prokluz na data, nejhorší vec jak se muze broker chranit a proto jsem taky u nich skoncil, ikdyž nebudes obchodovat na data a budes mit třeba objednavku na nejakou cenu, a vyjdou zrovna data, tak ti klidne otevrou za cenu o 20-30pips horsi cenu.....ale jinak jsou v pohode, jestli budes obchodovat za market, tak plni dobre. A to jejich automaticke obchodovani neni nic jineho nez nahrada tveho pocitace. takze to lze u jakehokoliv jineho brokera taky udelat tak, že si zaplatis housingserver(asi 1000kc mesicne) a máš taky PC stale připojen k netu a zalohovano. A nebo můžeš být jen jednoduše doma stále připojen a tam můžeš mít puštěn ten tvůj AOS. Na to nepotřebujes FXDD. Ale zase jak jsem řekl, nejsou tak špatní, jen ten prokluz......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...