Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Malcikk: Jo od FXDD jsem utekl uz davno, ten gumovy spread tenkrat tak zhavy nebyl, ale co mi vadilo bylo spatne plneni stop prikazu nekdy i o desitky pips. Data se nimi nedala vubec obchodvat, jsem sveho casu vice penez vyreklamoval nez vydelal a to me nebavilo. Kdyby sis prolistoval historii narazis na to, popisoval jsem to tu. Sel jsem k IBFX, no neni to muj ideal brokera, ale obchodvat se s nimi da i ty data.
noles: Add reklamace FXDD, oni to zkouseji co vydrzis, prvni reklamaci uznaji bez problemu a u druhe uz zacnou takove ty kecy, ze behem dat bla bla. Ale kdyz se nedas a nakonec to uznaji, teda me alespon uznali(myslim ty velke prokluzy na stopkach). Jednou mi uz ale napsali, ze mi uz dalsi reklamaci neuznaji tak jsem se zeptal jak muzu zrusit ucet a hle hned mi psal nejaky jiny clobrda a omlouval se a prachy pripsal. Ale co z toho takove obchodovani me nebavi. Tak jsem sel pryc.

Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

koblih: zatim preferuju IB, ale celkem mě zaujal mbtrading (www.mbtrading.com) na kterej jsem slyšel chválu, ale nesmí se všemu bezmezně věřit. Nicméně IB či MBT je podle mého názoru jedna z nejleších variant jak rozumně obchodovat bez šílenejch poplatků na gumovym spreadu a dalších skluzů. Tím samozřejmě netvrdím že tady nebudou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky mockrát za odpovědi, no moc jste mě nepotěšili, ale taková je holt realita.

Scalpovat sice nechci, rozdíl dvou, tří pipsů mi je vcelku ukradený (ukradený tedy ne - štve mě to, ale asi to nebude rozhodovat o profitabilnosti systému), ale 30 pipsů je už fakt hodně. Můj systém (EA), který jsem chtěl nasadit, má průměrný zisk cca 100 pipsů a průměrnou ztrátu cca 35 pipsů. S 30pipsovou gumou se z RRR cca 3:1 dostanu téměř na 1:1, pokud správně počítám.

Jak je to tedy z vaší zkušenosti mimo data? Fundamentům absolutně nerozumím, jedu čistě TA a počítám s tím, že před důležitými zprávami vše zavírám a otevírám až několik minut po. Tedy guma a skluz na datech se mě netýkají. A všechny příkazy dělám za market.
Jaké máte s tímto zkušenosti (FXDD i IBFX) mimo data? Spread, skluz, rychlost plnění? Jak dlouho ty gumy trvají? Je možné třeba minutu, dvě počkat a mít vysokou praděpodobnost, že se to zklidní? Není problém takto EA naprogramovat.

O IBFX jsem uvažoval předtím, ale podle zdejší diskuse jsem žil v představě, že tam je to daleko horší, že gumují i naprosto mimo data, kdykoliv nastane nějaký jen malinko silnější pohyb. Jiní brokeři s miniloty a MT4, předpokládám, neexistují.

Je možné, že se to tu už probíralo, poměrně podrobně jsem to prohledával, ale asi jsem nenašel všechno... tak se případně omlouvám.

Díky předem za odpovědi!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk: Předpokládám, že když chceš obchodovat s FXDD, tak máš jejich DEMO. Pokud o tom nevíš, tak ve vlastnostech grafu si můžeš zadat zobrazení ceny ASK. potom Ti běhají po grafu dvě čáry. Jedna je ASK, druhá bid. Stále tak můžeš sledovat, jaký spread v ten daný okamžik vlastně je. To je stejné u DEMA i LIVE. Pokud čekáš nějaký skluz i mimo fundamenty, tak to se mi nestalo. Plnění pokynů mimo fundamenty je prakticky okamžitě. Myslím, že doba závisí spíš na kvalitě spojení. Pokud má někdo jiné zkušenosti, rád se taky poučím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mate: Diky za tip.

Malcikk: No u IBFX mimo data nevim, ale behem takovych tech beznych dat na cable je spread do 10pips, na nejake super zpravy jako NFP byl naposledy max 12 a pred tim tusim max 18pips. Na NZDUSD a AUDUSD max 10pips behem poslednich zprav tento mesic. Ty maxima se drzi cca 1-2minut behem vyhlaseni pak to pada.

Z toho TP 100pips bych usuzoval, ze to mas nejakou dlohodobejsi strategii a asi se nic nestane kdyz minutu dve pockas se vstupem dokud nebude rozumny spread, ktery je ochotna tva strategie tolerovat.

Volba brokera je taky tak trochu loterie a nechci te odrazovat, ale to, ze jsi u FXDD zridil ucet, jeste neznamena, ze tam musis poslat i prachy. Takze si to jeste rozmysli, protoze preposilani penez sem tam taky neco stoji. Pokud bych mel ze sve zkusenosti doporucit tak bych dal prednost IBFX. Maji lepsi support(live chat se supportem), mini i mikro loty, presne plneni prikazu, snazi se zlepsovat sluzby, maji tam uz i nejeke platebni karty(zatim jen pro Amiky), mobilni platforma zdarma, atd. FXDD tam jsem na odpoved na mail cekal nekolik dni, neplneni prikazu a pokud maji podobnou nejeste horsi gumu ... a taky svym poslednim projektem FXDDAuto to u me definitvne prohrali :-)

Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mate: Hrabu se tady v MB navigatoru a nějak nemůžu najít, že by se dal někde zobrazit graf. Opravdu tady není nebo pro oči nevidím? Rád bych taky věděl, jak je to u nich s poplatky. To opravdu mají na GPB/USD spread jeden až čtyři pipsy a jinak nic? Na USD/JPY je taky někdy ASK a BID stejná?!?! Pokud je to tak, na čem vydělávají?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk: Mimo data můžeš bejt relativně vklidu, na slibovanej spread u cablu 3 pips se nedostaneš ani v nočních hodinách, ale běžně mám 4 což už je jedno. Tedy záleží na obchodním systému kolik toho denně zobchoduješ. Samozřejmě se průběžně mění a různě natahuje, ale většinou je ve stanovenejch mezích. Pokud budeš EAčko vypínat před zprávama tak bych se toho nebál. Rychlost plnění jsem měl až na pár vyjímek okamžitou a nikdy jsem se nesetkal že by mi projeli stopku jako u mého minulého brookera GFT.
Z klasicekj forexovejch brookerů je FXDD jeden z těch serióznějších a navíc odejít můžeš kdykoliv. Třeba po pár obchodech zhodnotíš že ti nevyhovují a rychle odejdeš nebo to u nich doklepeš do důchodu;-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Legrační tabulka. Žlutý proužek dole pod párem znamená, že spread je na střední úrovni, zelený je optimální a červený znamená zvýšený spread. Teď něco pro Radovana. Jednu chvilku vyskočil spread u GPB/JPY na čtyři pipsy a prožek červeně úplně zářil :o))

3552

Link to comment
Sdílet pomocí služby

noles: platformu jsem u nich zatím neprojížděl, ale nemělo by se jednat co vím o grafickou platformu jako je třeba MT nebo VT, ale pouze o zadávání příkazů. Já používám EnsignWindows pro grafy s daty od FXCM a chci časem začít kupovat data od eSignalu. Je to zatím opičárna ale opravdu mám jednu platformu na charts a v MTčku který je od FXDD provádím příkazy.
Jestli si dobře vzpomínám tak ASK BID 1pips a poplatek v té době tuším 5$, ale to se už mohlo změnit, večer se na to podívám jaký jsou změny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mate, noles, koblih:

Díky za cenné rady, budu to muset zvážit. Je mi jasné, že to, že jsem poslal dokumenty, ještě neznamená, že ode mě uvidí jediný cent...
Budu to muset zvážit. I když ve finále je to asi jedno. Ať už uspěju nebo neuspěju, důvodem asi bude něco jiného než to, jestli jsem si vybral IBFX nebo FXDD :)

Ještě jednou díky a držte mi palce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Velmi zajimavy rozhovor se suportem na IBFX... potvrzuje pouze me predchozi znalosti o platforme MetaTrader...:-)

Zejmena ten zaver je velmi, velmi usmevny.... Asi mi nekdo je schopen vysvetlit, jak muze firma prosperovat z Level 2 2-way quotace od bank a zaroven vydelavat jako IB... (pominu-li oblbovani klientu)

www.nondealingdesk.com/showpost.php?p=1259&postcount=5

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cawte traderi :)
... - chcem sa opytat, ci sa niekto z vas uz zucastni nejakej traderskej sutaze.... - hm?

- kdesi som davnejsie cital, ze sa take nieco da a ze sa da vyhrat zakladny kapital, ktoory nie je majetkom tradera, ale vsetko co trader s tymto kapitalom zarobi je jeho ... - no - to by som celkom bral :)

... - ak ma niekto z vas skusenosti, potesi ma, ked sa podeli, pripadne prosim o link, kde sa mozem prihlasit, alebo nastudovat podmienky, dakujem vopred...

sammael777@azet.sk


. : GOOD LUCK for ALL : .
_____________________________________________________________
[bold] ... - jedinou istotou v zivote cloveka je navyk na pocit nesitoty - ... [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...