Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Endy
Ja mám Velocity - demo, zatiaľ bez problémov. Mám aj demo MT4 a občas je rozdiel v cene 1 - 2 pipsy ináč nič. Znepokojilo ma to však ( čo píšeš), lebo chcem čoskoro prejsť na ostrý účet. Cez akého brokera obchoduješ?
Ja mám CIKOM...Máš niečo lepšie?
H2O

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ked som chcel zacat vo forexe a nevedel som ani co je forex (to slovo "forex" som videl takmer na vsetkych nelegalnych investicnych systemoch, na ktorych som sa oblubou hral), skusil som len tak domenu www.forex.com. Tam som si otvoril demo ucet a skusal klikat vsade kde sa da a pozoroval, co to spravi. Takto som sa pomerne rychlo zoznamil s devizovym trhom a o nejaky cas som si tam otvoril ostry ucet. Take boli moje zaciatky a vyber brokera ;-)

Inak maju peknu java-platformu, najnovsie aj program pre windows, rozlicne extra ponuky softwaru pre memberov zdarma. Takisto daily & weekly strategy od analytika, analyzy, komentare, fundamenty, free online seminare a konferencie, atd. Rozdiel EUR/USD je 3 pips, USD/JPY 4 pips, GBP/USD 5 pips, ale su tam aj 7 pipsove (tie pary nepouzivam). Teraz dokonca davaju bonus za prechod od ineho brokera (uz mi to pripomina mobilnych operatorov :-)

Odvtedy som nic ine neskusil.
Nakolko s inymi brokermi nemam absolutne ziadne skusenosti, myslite, ze www.forex.com bola dobra volba?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vettinari:

vygooglil som nejake fora, nevidim ziadne negativne ohlasy, ale zase ani moc vela ohlasov (videl som jeden pozitivny, tak to nevyzera zle)... osobne by som sa nepustal do niecoho neovereneho.
kazdopadne, internet je svet bez pravidiel a zakonov a treba sa riadit heslom: vsetko je scam (podvod), kym sa nepresvedcim o opaku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozrite si reakcie na crown-forex:

www.forexbastards.com/public/review/www.crownforex.com

To je len priklad - kvapka v mori brokerov-podvodnikov, ktorych je myslim viac (a vdaka prekvitajucemu biznisu a anonymite casom ich bude este ovela viac) nez serioznych. Treba si byt vedomy toho, ze je takmer nulova sanca takych "brokerov" chytit, pretoze ked treba, jednoducho skoncia, zmenia nazov, server a idu hladat ine ovecky... a preto je lepsie byt paranoikom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fyzik:

Je to polska firma s pobockou v CR (dle obchodniho rejstriku zapsani 5.3.2007). Na ceskem webu ted casto narazim na jejich reklamu. Jako platformu pouzivaji MT4 a poradaji obcas nejake seminare (alespon dle jejich stranek). Ale ohlasy od spokojenych nebo nespokojenych zakazniku jsem zatim zadne nenasel...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fyzik
s live Crown mam svoje skusenosti a zial mozem len potvrdit co sa pise na forexbastards ... Su to hajzlici.

vettinari
Ak ti mozem poradit, tak referencii na "serioznych" ( idealneho nenajdes ) brokrov mas na tychto strankach dost a pre zaciatok by som odporucal zvolit nejakeho z overenych ... Zalezi len na tom ktoru platformu preferujes. Podla mna, nie je velmi o com spekulovat, radsej venuj energiu samotnemu tradingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

noles Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pokud má snad někdo iluze o tom, že FXDD
> nenatahuje spread......

To jsou takový kurvy, to snad neni možný!!

Fakt jsem teď vytočenej. Zrovna se připravuji, že začnu obchodovat live, včera jsem poslal do FXDD všechny potřebné dokumenty. Říkal jsem si, že je to snad poslední broker, který nabízí miniloty (raději bych mikro, ale mini zvládnu finančně ještě také) a nenatahuje spread. Ach jo. Proč se tahle móda musela rozmoct zrovna teď, poslední dobou, kdy se JÁ učím FX a chystám se ho obchodovat live?!

Jak s tímhle mám k sakru obchodovat? Proč se vůbec půl roku, tisíce hodin svého volného času piplám s hledáním správné strategie? K čemu jsou stoplosy, money-management a všechny ty srandy, když se soudruzi u FXDD a jinde rozhodnou, že z ničeho nic O 30 PIPSU zmanipulují cenu? K čemu jsou věci jako RRR, když z ničeho nic mám zrátu větší a zisk menší o neuvěřitelných 30 pipsů?!?! Co je tohle za serióznost? To jsou to takový debilové, že si neumí peníze vydělat nějak poctivěji?! Když to dokáže banda nás Čechů, vlastně úplné nuly z Východu, proč to tak nedělají oni géniové?

Kdokoliv obchoduje u FXDD, napište prosím, kdy přesně to takhle natáhli - bylo to jen při těch datech? Nebo už to také dělají při všech viditelných pohybech jako IBFX? Opravdu moc prosím o co nejvíce informací, potřebuji tohle vědět. Případně pokud by někdo věděl o jiném brokerovi s miniloty a MT4/VT, který je stále ještě vyhovující, budu vděčen. V opačném případě začnu vážně uvažovat o Oandě, přes jejich dětskou platformu. A nebo se na FX vykašlu úplně, hodím do koše půl roku práce a začnu pilně spořit, abych si mohl dovolit futures. Prosím tedy o info, abych se mohl správně rozhodnout.

A omlouvám se za svůj jazyk, bohužel v tuto chvíli nemůžu jinak :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk: co já vím, spread natahují pořád, při každým prudším pohybu, při datech, ale zatím jsem si všiml, že to bylo tak o dva tři pips. Dnes tobylo poprvé, co jsem si všiml takovýho extrému. Možná je to tím, že jsem náhodou otevřel ve správný okamžik objednávku, kde je to zaznamenaný na grafu s tickama. Kdybych to neviděl na tom grafu, tak by mě to vůbec nenapadlo. Už se mi taky stalo, že nedovolili dát při datech Entry , ani SL blíž než 15 pips od aktuální ceny. Když si k tomu ještě připočítáš to, že se při datech sklouznou při plnění o dvacet pips(což se mi taky stalo a nebyl to žádný gap. Cena se tam mrskala tak dlouho, že jsem dokonce stihl uložit graf na kterým je vidět jak cena prochází přes můj vstup a ten tam zůstává nevyplněný). Když jsem to reklamoval, tak mi odpověděli, že k mýmu požadavku musí hledat protějšek a to je složitý. Měl jsem chuť jim odpovědět, že až to nebude složitý, tak to bude dělat každej a oni budou mít snad po chlebíčku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk: Bohužel nezbývá než souhlasit s noles. Je to realita se kterou se u FXDD musíš smířit a tak i u většiny forexových brookerů. Natahování spreadu je u každého výraznějšího fundamentu + ještě nutné připočítat skluz se kterým se bez problémů dostaneš i na těch 30 pips (pouze během fundamentů). Já z tohodle důvodu přestal obchodovat fundamenty a jedu čistě techniku.
Nicméně v brzké době budu přecházet právě na futures jelikož když vynásobím počet obchodů rozdílem ve spreadu tak to dělá měsíčně slušnou částku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...