Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike: chces rici, ze broker bude upravovat svoje "vseobecne obchodni podminky" na zaklade tvych pozadavku? Myslim si, ze tvuj mantinel konci tak akorat vysi fundace konta pro otevreni, komisemi, pripadne jinymi vicenaklady a mozna tak blokovanym marginem (pac burzovni minima jsou IMHO pouze vhodna doporuceni pro brokery). Co dal?

Co se tyce FXDD co konkretniho chces vedet? Internet je toho plny a kontaktovat konkretni lidi prece neni problem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Konkretne som chcel vediet, pokial s nimi niekto obchoduje, ake ma skusenosti s prevodom penazi, rychlostou exekucie, dodrziavanim kotacie a podobne veci. uz som si o nich co to precital ale zaujima ma skor prakticka skusenost, je tu dost prispevkou o tom ako si brokeri upravuju ceny a tiez ako mas posadeny SL a cena ho nedosiahne a prikaz sa aj tak aktivuje..

jasne viem ze si mi chcel pomoct, ja som vcera poslal na ich sales mail podmienky , bez ktorych niesom ochotny sa stat klientom a tiez vyhody ktore ocakavam v porovnani s ostatnymi potencionalnymi brokermi (volny moneymanazment a free platformu MT4 mobile) + este par veci, a odpoved bola rychla a vo vsetkom suhlasil, podmienky upravil + opytal sa ma ci je to vsetko co pozadujem , neviem ci to mozem ziadat aj ako dodatok k zmluve, pokial to tam nieje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: Z vlastni zkusenosti bych ti tohoto brokera nedoporucoval. Dalo by se prezit to ze support vaznul, na odpovedi na mail jsem cekal i den dva, nemaji ani live chat, takze pokud potrebujes neco rychle poresit musi telefonovat. Ale co se nedalo bylo jejich plneni prikazu ... pokud si projdes historii tohoto vlakna, najdes to tu. Ale uz je to nekolik mesicu co pres ne neobchoduju, mozna se zlepsili. Jinak ptal ses myslim i na vyber penez, tak ten byl bez problemu. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den

Chci se zeptat na hodnoty Volume na TimeFrame 15 minut u hlavních párů EUR/USD, GPD/USD, USD/JPY, USD/CHF. Několik týdnů už testuju na demoúčtu společnosti X-Trade Brokers a zdá se mi, že volume je na strašně nízké úrovni. V průměru tak plus mínus 20-25 transakcí na svíčku. Nepočítám dny, kdy jsou svátky a podobně. Zajímalo by mě, jestli u jiných brokerů to je jinak. Nebo jestli má broker vliv na velikost Volume (např. v demoúčtech apod.) A dále by mě zajímalo jaká je minimální hranice volume pro vstup do pozice (podobně jako u futures). Mám registraci i u CMS abych vyzkoušel i VT, ale tam mi volume připadne stejné nizké jako u X-Trade. Děkuji za info.

PS: jestli se to tady už někde řešilo tak se omlouvám za zbytečný dotaz, ale vyhledávačem jsem toho moc nenašel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxiimus: ve vlakne ohledne Saxa je popsany (v ramci flamu) zpusob, jak funguji brokeri. V zasade forex neni centralizovana burza, a proto nelze presne merit volume. Broker obchody de facto neparuje, ale je protistranou. Volume muze byt budto ze systemu brokera nebo tick volume. Nejlepsi by bylo poslat primo brokerovi dotaz, jak konkretne volume pocita. Osobne si myslim, ze volume jako ukazatel na forexu prakticky nema vyznam prave proto, ze neni mozne ho poradne merit. Ale - mohu se mylit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsetci, len take info pre tych ktori by chceli zalozit ucet na IBFX, na vela strankach su info o IBFX, v porovnani s ostatnymi brokermi, a ja som si brokera vyberal podla forexstreet brokerlistu, ty vsak maju uvedene ze IBFX ma spread na GBR/USD 3 pips, v skutocnosti maju vsak 4. a kedze obchodujem len kabel trosku ma to nepotesilo, tak chcem podat info o tom ake maju spready v skutocnosti:

Client Services 10: EUR/USD = 2
Client Services 10: GBP/USD = 4
Client Services 10: USD/JPY = 3
Client Services 10: USD/CHF = 4
Client Services 10: USD/CAD = 5
Client Services 10: AUD/USD = 5
Client Services 10: NZD/USD = 5
Client Services 10: EUR/GBP = 4
Client Services 10: EUR/JPY = 4
Client Services 10: EUR/CHF = 4
Client Services 10: GBP/CHF = 8
Client Services 10: GBP/JPY = 8
Client Services 10: AUD/JPY = 7
Client Services 10: CHF/JPY = 5
Client Services 10: EUR/CAD = 7
Client Services 10: AUD/CAD = 7
Client Services 10: EUR/AUD = 7
Client Services 10: AUD/NZD = 8
Client Services 10: NZD/JPY = 7

keby som to vedel asi by som isiel do migu aj ked su non USA

pekny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: nechci te strasit, ale tech GBP/JPY bych chtel videt! (normalne (vice jak pul roku) je 11) a to CHF/JPY tady byvalo... v posledni dobe pozoruji 7 a vice... celkove bych rekl, ze se IBFX prestal hnat za tim byt nejlepsi z toho powlu co je okolo. Asi nalakali dost ovecek a ted na nich rejzujou...

Navic stabilita platformy je tento tyden takova, ze jeste nebyl den bez vice jak 15 minutoveho vypadku (diry v grafech obcas zalepi, ale i tak to musis videt - vcera i predevcirem zhruba ve stejne dobe a na vice jak hodinu).

PS: Moje hodnoty vychazi z dema, ale mam potrvzeno z nekolika stran, ze live je +- shodny.

Jo a BTW nevim, odkud jsi to vyhrabal, ale pokud jedes via MarketInfo funkci, tak ti mohu rici, ze obcas keca - treba povoleny rozdil mezi vstupni cenou a ASK/BID ti rekne 4, ale objednavku ti broker na teto diferenci nevystavi apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PJS: Moje zkušenost (z live) je přesně opačná, platforma je daleko stabilnější poslední dva tři měsíce než bývala, spready nekmitají, pouze při news se trochu rozšíří, ale do minuty, dvou zase spadnou na původní hodnotu. Nyní mám na platformě spread na GBPJPY 8 a CHFJPY 7. A spready na majors jsou online na první stránce interbankfx.com.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...