Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jejda, tak to jste spatne pochopili... ja to nemyslel tak, ze se tak stane (= nekdo to jiz deklaroval), ale ze by to nebylo spatne (nejlepe pri zachovani likvidity)... - tento trend pozoruji ve futures delsi dobu - vselijake "mini sized", nekdy i s dobrou likviditou... prave s ohledem na prilakani vetsiho mnozstvi drobnych (ztratovych) obchodniku...:)

911: kdyz uz ses tak bavil, budou se nejak menit i ceny RT? Nevim, zda-li se lisi ex. fee ICE od stavajiciho stavu (a podminky technologickeho napojeni na burzovni platformu pro brokery), ale to je nad jedina jista zmena, ktera by mohla dopadnout na tradery od zacatku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no to je co jsem psal jiz vise. obava jak budou fee. zatim nemam cas a chut se po tom pidit, ale co jsem slysel, tak jsou nejake cislo padlo a je to v pohode. otazka je, kolik si nechaj zaplatit za datafeed. platformy se budou muset upravit pro jejich system, neni to globex. asi si vecer proctu tu jejich sptavu a kometare. pro zajimavost koukni na marketwatch.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

muze mi prosim nekdo poradit?
Zatim nemam ucet u IB. Pouzivam program AmiBroker. Rad bych zacal backtest a to ER2 id.

Bohuzel nevim jak sehnat data (a to i placena). Na uvodnim seminari emini je doporucovan prog. SCMagic.
1) Na strankach SCM vsak uvadeji ze je to progarm pro uzivatele s uctem u IB.
2) pro Amibroker maji jen 1min. data (2sec pro Sieru) 2sec. bych radeji.

znate nekdo nejaky zdroj dat ER2 nejlepe 2sec ve formatu ASCII (csv,xls)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaJaSoft: ne skutecne jsi nemluvil v souvislosti s BT a ani SC ;) o nakladech. Pokud je to s prevodem v BT jak rikas je to dobra zprava a za ni ti dekuji. Zkousel jsem BT nainstalovat ale na konci insatlace mi to hlasi chybu (obr. v priloze). Hlasi ze nelze nalezt soubor Tws.ocx coz je soubor ktery je soucasti aplikace IBTW. Tu mam sice nainstalovanou ale jen jako demo (jiz jsme psal ze zatim nemam ucet). Rovnez jsem dle rady v chybove hlasce nainstaloval API Switcher...lec nepomohlo to. Pokud se tedy nemylim, je nutne mit ke spravne funkci zalozeny ucet u IB?

3816

Link to comment
Sdílet pomocí služby

willtrader: pri instalaci BT se tato komponenta, pokud neni v systemu, nabidne na stazeni a instalaci, pokud uz ji mas, asi mas spatnou verzi... na strankach s BT je i nejaky API switcher prave pro ten neporadek, co IB dela s API... - v tomhle ti bohuzel neporadim (zkus switchnout API na relativne stare) - s vyjimkou - preved si ty data nekde, kde neni nainstalovan TSW...

(muzeme se i domluvit, ze mi ty data posles a ja ti je zkonvertuji - pocitej s par stovkama MB prenosu tam a sem)... pouzij Google a urcite na mne najdes funkcni e-mail, zde jej uvadet je proti pravidlum...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mam dotaz na nastevni casovych pasem. Ptal jsem se uz jednou ve vlaknu SC Magic, ale bez reakce, snad mi nekdo dokaze pmoct, omlouvam se za duplicitu. Chtel bych backtestovat YM. Mam 2sec data od SCM. U dat je uvedeno, ze jsou GMT+2. Chicago je GMT-6, takze pokud bych chtel mit chickagskej cas, tak bych do sierry zadal offset -8. Jenze je tu jeste problem s letnim casem (daylight savings). Jak prosim tohle pro Backtest resite? Ja jsem zacatecnik a ne vzdycky je mi uplne jasny, kde je podle svicek presne 8:30, a nerad bych backtestoval nejaky blbosti. Diky moc predem za pomoc. Jeste jedna drobnost, da se v Sierre nastavit barevny pozadi trading hours jiny, nez zbytku dne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...