Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no teraz tomu akosi nechapem: Dow-Jones-AIG Commodity Index je index v ktorom su zastupene percentualne skupiny komodit ako energie, obilniny .....takze je to komoditny index. mini Dow Jones je zasa index ktory predstavuje polovicu big dow jones ten sa pocita vykonnostou najvacsich spolocnosti atd cize by to mal byt akciovy index no ale tu
www.cbot.com/cbot/pub/cont_detail/1,3206,1560+14425,00.html
sa pise ze su zamenitelne to by znamenalo ze ich hodnoty budu rovnake ? a zasa na tejto stranke
www.profituj.sk/a22062006.html
nachadzam to ze mini-Sized Dow je komoditny index. Poradi mi niekto ? tu som nasiel pdf www.djindexes.com/mdsidx/downloads/DJW_Commodity.pdf
kde je napisane co DJ-AIG obsahuje. Ale nikde nie su spomenute ostatne dow jones indexy tak uz tomu nechapem vobec. Ma niekto v tom jasno ? Chcem si vytvorit o tom predstavu co vlastne obchodujem ked obchodujem mini DJ. Ak to ma nieco spolocne s akciami preco sa to radi do komodit ? Lebo takto len pozeram na graf a nemam ani potuchy co sa skryva za nim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,


předem bych chtěl mnohokrát poděkovat autorům tohoto serveru. Díky informacím, které jsou zde zdarma a za které by většina z nás utratila nemalý peníz, se mi otevřel nový svět, do kterého bych chtěl po nastudování všeho možného kolem, otestování své strategie, paper-tradingu a otevření své první živé pozice, vstoupit. A pokud možno přečkat první období obchodování ve zdraví a pomalu docílit k pravidelným ziskům, které mi zaručí finanční nezávislost.

Pročetl jsem si manuál, čtu články o psychologii obchodování, skládám svůj obchodní systém a rád bych začal s backtestingem. Ale co je pro mne zatím nejhorší, že nemůžu najít ten správný software, který by mi vyhovoval. Velice mě zaujali e-mini trhy a chci obchodovat na 5-minutových grafech. Zatím jsem narazil na programy, které sice obsahují historická data, ale zobrazují max. denní grafy.

A tak Vás prosím o pomoc, jestli mi můžete poradit, jak na to. Stačí mi jednoduchý program, ale abych se dostal k 5-minutovým grafům alespoň několik měsíců nazpět, ať můžu zjistit, jestli moje strategie vůbec může vydělávat.

Doufám, že v budoucnu zde budu moct taky vkládat rady a odpovědi na různé dotazy a ne jen se pořád ptát

Děkuji všem za odpověď a hodně zdaru při obchodování.


(omlouvám se,pokud již je někde o tomto problému již něco napsáno,nic jsem zatím nenašel,co by mi pomohlo) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

svjezmen >> Dobrý den, rovněž jako vás i mě zaujaly e-mini trhy, v případě, že si chcete otestovat vaší strategii (intradenní předpokládám) tak bych vám doporučil program Sierra, ve kterém je velké množství indikátorů, které jsou pro backtest naprosto dostačující. Cena oproti jiným programům je více než dobrá.

www.financnik.cz/exe/sierra/
Program je možné obědnat prostřednictvím finančníka.

Nejlevnější grafy můžete získat od SCmagic.
Nebo si je stáhnout:
www.emini-data.ic.cz/data.html

A pro následný papertrading použijte www.futuresource.com, nachází se tam velké množství indikátorů, data jsou zpožděna cca o 10 minut. můžete používat o 1 min TF.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mitaros...pokud te celkove zajimaji e-mini trhu tak se podivej primo na stranky burz cbot a cme,tam najdes kompletnejsi informace,jinak pokud jsi zacatecnik tak bych ti spis doporucil ym,min tam riskujes,mensi stoplosy a sice i mensi vydelky ale zda se mi to na zacatek idealni a rekl bych ze je ten trh jeden z nejjednodusich na pochopeni systemu...hodne uspechu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

freethinker,

svůj poslední příspěvek před dnešním dnem jsi vložil do diskuze 27.11.2006 a od té doby nic. Dnes jsi se rozjel tak, že reaguješ snad ke všem vláknům, která zde jsou. Nic proti tomu, ale tvé příspěvky jsou většinou k ničemu - buď jsou (alespoň pro mě) zcestné (promiň), nebo jsou reakcí na dotazy staré několik měsíců až let. Prosím, přečti si důkladně první větu uvedenou na konci každé stránky hned za tučně psaným textem. Neznám tě, nic proti tobě osobně nemám, ale měj prosím ohled na ostatní, kteří diskuzi využívají smysluplně a nikoliv pro svoji exhibici, své zviditelnění, dosažení většího počtu hvězdiček nebo přístupu na akci, keterý je podmíněn určitým počtem diskuzních příspěvků. Děkuji.

Richard

Pro úplnost ještě připojuji zmíněnou větu: Toto fórum je místem pro lidi, kteří si rozhodli navzájem pomáhat a podporovat se na cestě stát se úspěšnějším traderem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...