Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím obchodníkov
trošku nakukujem z forexu do future kontraktov a rad by som si rozsiril obzor..... velmi by mi pomohlo a usetrilo kopu casu ak by mi skusenejsi obchodnik z praxe heslovito napisal aka by bola asi najlepsia cesta ak by som chcel niejaky ten mesiac obchodovat e-mini kontrakty elektronicky (intradenne ale aj pozične) na demo ucte ,pripadne ktore komodity maju dobru likviditu (najradsej by som bral zrniny )......proste zakladne info od cloveka ktory ma zaciatky uz davno za sebou....pokial bude niekto ochotný budem velmi povdacný DIK VOPRED

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,
podrobnosti k fundamentu najdete např.: www.forexfactory.com/.
Co se týče názoru, zda obchodova či ne, tak jak již bylo mnohokrát napsáno: záleží na konkrétním obchodním plánu. Já osobně fundamentální zprávy neobchoduji - nemám to ve svém plánu. Je pravdou, že v době vyhlášení důležité zprávy jsou trhy značně volatilní a je dobré si na ně dávat pozor - já osobně přestávám obchodovat a čekám, až se situace uklidní. Opačný přístup je fundamentální zprávy obchodovat - nevidím v tom žádný problé, ale je třeba to řádně nastudovat a mít přehled - co jaký fundament znamená a jaký vliv může mít na trhy ...
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj,
chtel bych Vas poprosit o vysvetleni jedne veci tykajici se marginu u IB. Kdyz se podivam na jejich stranky a prectu si informace o intraday initial marginech, doctu se ze behem trading hours cini 50% normalniho marginu. Kdyz se pak podivam na prehled marginu pro jednotlive futures, je tam zmineny jiz jen initial intraday margin, ktery napr. pro YM cini USD 3125..... jsem z toho zmaten.... je margin pro intradenni obchodovani YM USD 3125 nebo 1562,5 dolaru? diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...