Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Asdareel,

"Jenže mít stoploss 100 USD třeba u emini-S&P dost dobře nejde..."

A jak to, že já mám postavený funkční obchodní systém na ES, který používá SL 75 - 100 USD a má PT 225 USD ? :-)
Obchoduji ER2, ale "hraju" si i s jinými trhy a právě ES se mi moc líbí co se týče volume. Každopádně, můj první OS na ER2 počítal se SL 180 USD a PT 300 USD, dnes je to SL 100 USD a PT 300 USD. Když se chce, všechno jde :-) .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

asdareel,

ja vsechny ty tri trhy obchoduju, takze je znam a proto muzu rict ze ti tam staci 100-120 SL. tento tyden kdy je sell off je treba vice, ale i se 100 to jde.

honzin,
samozrejme ze to jde obchodovat se 100 SL. asdareel hleda jen vymluvy. zde funguje krasne heslo co ma radovan65 Kdo chce, hleda zpusoby. Kdo nechce, hleda duvody...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asdareel, nechci ti do toho moc mluvit, ale když se ti zdá ES YM ER tak stejné tak si je zkus někdy alespon papírově zaobchodovat a uvidíš že to co tvrdíš není pravda.
Už jen range na ES se nedá s YM a ER vůbec srovnat. Navíc ikdyž ER a YM koreluje tak se dají obchodovat oba zároven a dost často se do trhů dostáváš v jiný čas a s jiným výsledkem.
P.S. SL 10 - 15 tiků na ER i YM bohatě stačí..To co se děje poslední tři dny je výjimka ale i tady takvé SL stačí, záleží na načasování vstupu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M!ke,

no, jenže tohle je jen taková "sklizeň" co se moc často nevidí. Ještě korekce směrem vzhůru, ta bude taky přínosná, ale potom to bude zas "nuda" pro "normální" zisk :-) .

Každopádně, tento týden byl velice zajímavý. Myslím, že nás už brzy čeká směr vzhůru..... ale mě je to vlastně jedno, na intraday trading je to šum a fuk a to je to, co mě pořád fascinuje :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zjistil jsem jednu zajímavou věc a rád bych znal názor kolegů. Jako poměrně bezpečný nástroj se mi jeví eurodolarová futures (GE). Mají nízkou hodnotu jednoho ticku - 12,5 USD, nízký margin - 742,50 USD, jejich cena se mění pomalu a nastoupený trend vydrží zpravidla celý den bez větších korekcí. Langsam, aber sicher :-) Soudím, že pro nás opatrníky opravdu zajímavý instrument. I kdybychom naskočili do opačného trendu a nechali otevřenou pozici celý den (což ovšem samozřejmě nikdo neudělá), nebude naše ztráta vyšší, než nějakých 100 - 150 USD. Taková ztráta se udělá na indexech klidně během minuty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...