Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

dobry den,
popravde jsem se tesil ze dnesni navod vyresi me problemy s nastavenim CCI do siery, bohuzel se tak nestalo...
Mam asi hodne specificky problem, nebot po nainstlovani ftrader.dll se mi v sierre po otevirani analysis->ftrader sw-czi indikator proste nezobrazi jak by mel, vse je v poradku, akorat chybi bary nahoru a dolu ktere konci cernou krivkou...mam tam ''pouze''cernou a bilou krivku actyri barevne linky podel...takze jedine co chybi jsou vlastne ty bary...jinak je vse v poradku

INSTALACE PROBEHLA V PORADKU, VSE VYPADA OK, ALE...

chybove hlaseni ktere se zobrazi hned po vyberu indikatoru z menu je:
Error loading Custom Study DLL: kiwissstuff (a pritomny datum a cas)

pak se indikator zobrazi ale pouze ve vyse popsane konstalaci...

zkousel jsem v nastaveni analysis zmenit cernou krivku na bary, coz funguje, ale zase tam neni ta cenra krivka, takze myslim ze bude pes zakopanej v custom studies..

ty jsem ale zkousel v nastaveni zkousel prepsat z:

kiwissstuff.LSMAOnCCI

na:

ftrader.main

a take nefungovalo...ale to byl jenom plany pokus:))

Mam pouze zakoupenou sierru a chci z BE-chat zakoupit historicka data...nemam zalozeny ucet ani nepouzivam zadny prijem burzovnich dat...ale logicky si rikam ze to vse musi fungovat i bez toho, nemam pravdu?

mam jeste nadeji ze to bude fungovat s daty ktere si obstaravam z BE chart, protoze zatim to nastaveni zkousim jenom na datech ze souboru ktery je v siere jako IBM.mnd

mohl by mi s tim nastaveni nekdo poradit?

jsem pomerne zkuseny s pocitaci(driv jsem si tak vydelaval), ale uz si s tim hraju par dni, ale zatim jsem na nic neprisel...

mnohokrat dekuji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

data tam somozrejme mam, se sierou jsou nejake soubory s hostorickymi daty nejakych trhu(ibm,msft) co byly v siere po nainstalovani...zkousel jsem jak na intradenich i na denich datech...ale problem bude asi s custom study...nechapu to, jenom jsem sieru nainstaloval a pak jsem pridal ftrader.dll, nic vic nic min. vse by melo byt jak ma...

to pietro:
zkousel jsem prepsat, ale bohuzel chybove hlaseni bylo stejne(pouze bylo adresovano k jmenu prepsaneho souboru tedy k tomu s pouze dvema ''s'', mel jste stejny problem jako ja? A tohle upsani jednoho ''s'' pomohlo?

j


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenale,

je potřeba si do adresáře c:\sierrachart nahrát přiložený soubor (nezapomenou rozzipovat) a následně názvy dll v nastavení přejmenovat na kiwiss.. jak už bylo zmíněno.


Jakub

P.S.: přiložený soubor nejdříve přejmenujte z kiwisstuff.pdf na kiwisstuff.zip. ZIP bohužel nejde přímo vložit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jacomo: ten soubor to bylo ono, uz to funguje jak ma..dekuji mnohokrate

jen otazka: kde se da soubor normalne stahnout a jaktoze pri instalaci o nem neni zminka? je to nejaka specificka knihovna k siere, nastaveni, nebo soucast knihoven k indikatoru CCI?

dekuji mnohokrate vsem za necekane rychlou pomoc!! (tu)

j :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den

Jack: Tvůj problém mám také.Při otevření nevého grafu se vylítne okno s s hláškou na kiwis....
Vyřešil jsem to tak ,že nechám otevřené obadva grafy.Do druhého si přidám příslušné
indikátory.a v settings zaškrtnu příslušný chartbook který se mi otevře hned při startu
sierri,vše uložím do príslušného chartbooku.vypnu a znovu zapnu sierru a vše funguje
tak jak má na obou grafech.Snad vám to pomůže.

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenale,

bohužel, kde je oficiální zdroj této knihovny nevím. Získal jsem ji před nedávnem od Martinka, když jsme tento problém řešili ve VIP diskuzi. Já mám tu zkušenost, že oficiální dll funguje dobře na Win2000, na WinXP blbne. Jsou ale lidé, kterým to na XP funguje normálně.

Hodně úspěchů,

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...