Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobry den,provadim papertrading na Strategyrunner ale protoze naostro (pokud k tomu dojde ;) )budu vyuzivat spojeni IB+Sierra zacinam se ucit pracovat s ni.Takze ma prvni otazka : chtel bych nastavit dve casove osy u EMA,ale jestlize nastavuji prez dam ze "studies available" a pote otevru nastaveni ve "Studies to graph" je tam pouze moznost upravy pro jedno "length" (nevim cesky nazev).Kdyz bych chtel pridat dalsi s jinou casovou osou,tak tam musim pretahnout jeste jednou EMA takze budu mit v "Studies to graph" EMA dvakrat?Druha otazka : u Strategyrunner bylo T3 ale u Sierry jsem ho nenasel - je tam jinak pojmenovany nebo neni vubec?Diky moc..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky Viki za radu s EMA s dvema periodama - tohle jsem myslel.T3 je vysvetleny u Strategyrunner jako "Period,Volume factor - T3 is an adaptive moving average. It tracks the time series more aggressively when making large moves." a tady je to lip popsany - bohuzel jsem to ani podle toho u Sierry nenasel... www.linnsoft.com/tour/technicalindicators.htm#TIList "T3 - Adaptive Smoothing Indicator" Dekuju..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Posouvat je lze tím táhlem dole v okně, nebo šipkou, ale nelze vrátit přehrávání. To se musí znovu nastavit od daného času. Ale podívat se zpět lze.
Odpočítavadlo lze nastavit podle timeframe (3min. 5min. atd...) ale pokud se vám zdá, že třeba odpočítávadlo přesně nesedí s naskočením nové svíce, tak je to proto, že nová svíce nenaskočí dřív, než se provede na burze nějaký obchod. Proto to někdy nesedí. Aspoň myslím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...