Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Pietro, postupoval jsem dle návodu.
Skončil jsem u bodu 3). Nenašel jsem ve FILE ta Data Source Settings ale jen Data/Trade Service Settings. Taky nevím bod 4) podle jakého přiloženého obrázku. Do IB zadat své vlastní USERNAME a PASSWORD, ne přes demo- edemo a demouser? Asi nemám tu Sierru dobře nainstalovanou. Je někde návod, jak ji na 100% dobře nainstalovat? Chtěl bych to i hned zaplatit, ať mám už zaplaceno a bez problému. S angličtinou jsem zatím krkolomně. Jsou tedy nějake přesné kroky, jak Sierru zaplatit a nainstalovat?
Děkuji. Stany

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Stany, vyplň údaje v "Data/Trade Service Settings" dle přiloženého obrázku. Pokud chceš realtime data z IB, tak musíš zadat do Siery zdroj odkud je má brát a to je právě tvoje TWS (platforma IB). Sierra by měla být dobře nainstalovaná, zkus tam zadat ty údaje a uvidíš. Až to budeš mít, dej vědět a půjdeme dále.

1677

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pietro, zkoušel jsem to. Dělalo mi to problémy, protože ta tabulka je jiná. Když jsem v Alternate Historical Daily Data Service Settings zatrhl položku Use data feed server, tak mě to nepustilo napsat Username a Password. To mi umožnilo jen když jsem povrdil Use My Track Dial Data database.
Stany

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den
pokoušel jsem se nainstalovat cci do sierry dle tohoto příspěvku ,ale narazil jsem na odmítnutí přístupu do vip
sekce

Re: SIERRA chart- nastavení
Vloženo uživatelem: Pietro
Datum: June 2, 2006 08:42AM
Statut uživatele:

Pro všechny, co mají problém s nainstalováním CCI do Sierry

chtěl bych proto poprosit o odtajnění tohoto odkazu:www.financnik.cz/forum/read.php?14,10370,page=12

děkuji předem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...