Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Připojení internetu


Everest

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 126
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

To Herman
takže je rýchly internet od T-Mobile na Slovensku niečo podobné ako Eurotel CDMA v ČR a budú s tým problémi, alebo je to niečo úplne iné, čo by mohlo na intradenné obchodovanie stačiť?
Môžem mať tento internet na týždeň na skúšku a zistiť čo a ako, ale neviem ako zistím tie pakety ako píše Peter štyri príspevky vpredu a ani latenciu nezistím. No a problém je , že ešte nemám reálny účet, takže to nie je ani na čom vyskúšať.

A koľko volných GB si mám predplatiť na mesiac? 10, alebo stačia 2GB? Viem , že sa tým nikto reálne nezaoberá, lebo bežíte na neobmedzených dátach v GB, ale u T-Mobile si to musím objednať na dva roky vopred.

Priatelia!
Bolo by skvelé ak by sa našiel dobrovolník na Slovensku a vyskúšal týždeň zdarma tento internet na intradenné obchodovanie a poinformoval nás všetkých o vhodnosti použitia. Samozrejme musí mať pokrytie signálom.

Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stefan: Rychly internet od T-mobile (Flarion) je principialne iny system,nez CDMA.Pravdepodobne ti nepomoze,ked ti ho odskusa niekto iny,kto ma ine prijmove podmienky,nez ty.Technicke podmienky,ake prehlasuje operator by na obchodovanie stacili,ale najlepsie bude,ked si ho vyskusas sam a zmerias parametre v mieste pouzivania.To ti mozem pomoct,je to uplne jednoduche,su to tri kliknutia mysou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stefan
-otvor si stranku DSL.sk
-vlavo mas linky na Merace
-musis mat v kompe nainstalovanu Javu,na stranke su aj linky na download
-odmeraj si aj rychlost (Speedmeter)
-odmeraj si latenciu Pingmetrom,zaroven zistis aj percento stratenych paketov vsetky pokyny su na stranke
-pred meranim vypni vsetky ostatne beziace programy
-merania prevadzaj viackrat a v roznych dennych casoch

Ak mi das tvoj mail,alebo trebars nick na Skype,pomozem ti zmerat aj latenciu priamo na server brokera, ale nechcem to tu plnit informaciami,ktore maju vyznam len pre teba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Super rátam s Tvojou pomocou, len uvažujem či tie rýchlosti od T-mobile sú garantované, aby sa nestalo to, že zpočiatku budem mať internet rýchlik a po čase ako si budú ďalší kupovať pripojenie mi bude klesať rýchlosť až na neobchodovania možnú hranicu.

Štefan

P.S. email Ti zverejním ihneď ak budem mať testovacie pripojenie!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stefan: To je aj podla mna najvecsia slabina tychto pripojeni,ze ak sa sluzba rozsiri,nestacia prenosove kanaly.Nastastie tomu trochu brania obmedzene data.Ja osobne mam wimax,co je system podobny ako Rychly internet ( ak chces tak na www.wmx.sk si pozri,ci nie si v oblasti pokrytia). Najnovsie zaviedli volne data cez vikend a mne znacne poklesli vikendove prenosove rychlosti (latencia ostala OK).Nastastie v pracovne dni sa opet vratia k normalu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...