Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Připojení internetu


Everest

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 126
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Trochu jste mě pánové s výpadky ADSL vyděsili. Mám wifi připojení a když je dost špatné počasí, tak mi vůbec nejde připojení k netu. PC mi sice oznamuje, že jsem v síti, ale jinak mrtvo. Takže uvažuji, že si zřídím pevnou linku a ADSL k tomu. Táta mám ADSL 2048 a zatím vždy v pohodě, i při dost špatném počasí kdy byly problémy i s elektřinou. U mě bohužel v těchto případech net nejde i např. 12 hodin po tom co se počasí vylepší. Můj provider na můj dotaz nereagoval, jestli to vypínají nebo to je běžná reakce wifi na počasí. Protože v současné době potřebuji téměř 24 hodin denně k připojení k netu, protože průběžně stahuji data warrantů jak ID tak EOD, tak mě ty výpadky způsobují velké problémy.

Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
tady jsem přihodil jednu celkem zajímavou tabulku...

----------------------------------
Srovnání úspěšnosti
Statistický přehled znázorňuje, kolikrát byl antivirový program testován, kolikrát z toho byl neúspěšný, kolikrát úspěšně našel všechny aktuálně vyskytující se viry a procento celkové úspěšnosti testovaného programu:

Antivirový program Počet testů Neúspěšný Úspěšný Procento úspěšnosti
NOD32 43 3 40 93,0 %
Symantec Norton 40 6 34 85,0 %
Norman 47 11 36 76,6 %
Kaspersky AVP 48 13 35 72,9 %
eTrust 35 11 24 68,6 %
BitDefender 19 6 13 68,4 %
F-Secure Anti-Virus 36 12 24 66,7 %
Avast! 38 19 19 50,0 %
AVG 35 21 14 40,0 %
----------------------------------

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911

Pak dej vědět, já jsem do minulého roku v naprostém klidu užíval AVG a protože se mi to nějak nezdálo měl jsem problémy se sítí tak jsem ho odinstaloval a přešel na avast, ten mi nějaký potvory našel ale některé se nedaly odchytit ani smáznout, házelo to hlášky typu, nejde odstranit, nebo se to odstranilo a po restartu a novým skenu to tam bylo zase, tak jsem se sháněl po placený verzi kasperský a náhodou jsem narazil na tu verzi zdarma. Na třech discích to nalezlo přez 150 infikovaných souborů, červy, trojany, spyware a nevím co ještě, ovšem je pravda že ten poč už má nejlepší léta za sebou a za těch pár let se tam nahromadilo pěkná hromada věcí co člověk už ani nepotřebuje. Jo malý disky měli něco do sebe, člověk musel často uklízet kvůli místu. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě bych doplnil, že doplňkově k Avastu používám na odstranování různých špionážních programů a jiného "smetí" programy Spyware Terminator a Ad-aware. Problém se Spyware Terminátor je ten, že když chcete nainstalovat nové programy, tak je lepší ho vypnout nebo budete muset dávat souhlas s instalací každé knihovny nebo jiného souboru, které zasahují do systému při instalaci software.

Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,
predpokladam, ze ste viacery ako ja kde co najdete na internete, alebo nejake to demo hned skusobne nainstalujete a po zisteni, ze to nieje to co ste chceli aj odinstalujete. takto sa v PC / systeme nahromadi kopec neporiadku.
velmi dobry programek na vycistenie registrov je CCleaner. da sa zdarma stiahnut z internetu a jeho pouzivanie je velmi jednoduche aj pre to, ze sa tam da zvolit slovensky aj cesky jazyk.
clovek by ani nepovedal ze PC ide po vycisteni naozaj o poznanie rychlejsie ( lahsie ) :)

myslim, ze ak si nechcete preinstalovavat PC kazdy rok, zvlast win. tak je taketo cistenie raz za cas naozaj potrebne.

vela zdaru

Palo

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...