Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Připojení internetu


Everest

Doporučené příspěvky

Nejde ani tak o Javu, jako spis o prenasena data. Ze serveru se prenasi pouze informace o cenach, zadna grafika - takze v principu staci pro obchodovani i nejpomalejsi dial-up modem. Jde ale hlavne o stabilitu, ta je dulezitejsi nez rychlost. Vyplati se proto overit, nakolik stabilni zvoleny zpusob pripojeni je - jake maximalni procento vypadku poskytovatel garantuje (a jestli vubec neco garantuje).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 126
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Tak som tu konečne aj s internetom od T-Mobile.

Herman bol som na stranke DSL.SK a toto som zistil:
Speadmeter:
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 495.1 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 61.9 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
Pingmeter:
Test zaznamenal 10 vrátených paketov z 10 všetkých paketov, čo predstavuje 0.00% packet loss.
Priemerný nameraný ping predstavoval 48 ms.

Čo ty na to, môže byť?
Je takéto pripojenie lepšie ako WiFi /nejde ani tak o rychlosť ako o spolahlivosť a kvalitu/

Ako zviditelním môj email? Aby sme nezaťažovali toto vlákno a mohli otestovať spojenie s IB

Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Caute,

som z BA a potrebujem internet cisto iba na daytrading. Problem je ze sa nechcem zaviazat na 24mes na pevnu adresu, lebo sa mozno budem stahovat. Hladam teda mobilne riesenia (alebo take kde mi to vedia preinstalovat).

Nasiel som WiMax Telecom - robia pripojenie cez novy druh mikrovlnky. Na stranke udavaju pripojenie 512kBit download / 256kBit upload. Mesacne obmedzenie prenosu dat je 3 GB. Realne je download vraj cca. 450kBit a so spolahlivostou je to vraj porovnatelne s ADSL.

Myslite ze by mi to mohlo stacit na daytrading?

Ma s tym niekto skusenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

No já mám od telecomu adsl a je v poho, ale pokud ti to wifi začne padat, tak nevím jak se s nima budeš dohadovat, wifi je podle mě lepší od nějakého místního providera. Já když s tím něco mám tak mi vždy horko těžko vyhoví. (ale je pravda že s tím skoro nikdy nic nemám :) )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem

používám karneval cca dva roky nejen k tradingu, ale zkrátka už si život bez netu nedovedu představit rychlost mám 3MB takže až nad hlavu :) nikdy jsem neměl problém,až na malý výpadek díky nezaplacené faktuře . Cena je cca 1000 kč, ale v tom mám i cca 30 tv programů jsem maximálně spokojen a vřele doporučuji Lumír

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ax,
tak tohle jsem resil presne o vanocich. doporucuju si udelat vlastni research, ale co ja jsem hledal na odbornych forech tak je to vsechno jedna pakaz. nakonec jsem se rozhodl pro O2. ostatni stejne pouzivaji jejich linky. koukal jsem jaky maji pokryti po evrope, kde maji sve linkdy trteb GTS, ale protoze potrebujem USA je to fuk. takze ja mam O2 ve verzi extreme. tedy bez FUPu. je drazsi ale zas tam neni tolik lidi, protoze si to nnemuzou dovolit coz je + pro me

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911
no já se pomalu taky přikláním k O2, je s nima někdy neskutečný jednání, ale to holt bude muset našinec překousnout v zájmu budoucnosti. :) Verze Extreme, to je měsíčně kolik? Nechci jim zase cpát do chřtánu velký peníz, dokud ještě nemám nic vyděláno. Po roce (pokud bude spokojenost) se dá vždycky přeřadit na vyšší level... :)

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

verze extreme 2045 nebo tak neco je za 1300 s DPH. trochu zaokrouhluju. ale muzes mit i 512, ktera na ID bohate staci a ktomu si pustis i radio a skype :-)

jinak klidne si objednej s FUPem, je to mnohem levnejsi a casem az vydelas tak muzes prestoupit vys. ja to mam prave kvuli tomu ze ti sosaci nejsou ochotni platit velky penize a ta linka je celkem v pohode.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To AxmanX

jak říká 911, u O2 je teď FUPka nastavena (u Internet Expres 512) na 3GB měsíčne, což je dostačující pokud vyloženě nestahuješ nějaké větší objemy dat (P2P sítě a pod.), loni ještě byl FUP nastaven na 1GB což byla docela tregédie protože to po překroční jelo jen 64kbps, což už je opravdu hodně malá rychlost, ale i nyní když by si překročil 3GB tak ti to pak po zbytek měsíce pojede jen 64kbps, a to je opravdu nedostačující.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...