Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Připojení internetu


Everest

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 126
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Řekl bych, že to je dost individulální záležitost, obecně, ADSL je samozřejmě jedno z nejkvalitnějších internetových připojení, mě to např. funguje spolehlivě výpadek byl snad jen jednou ci si pamatuji, ale pokud obchoduješ a máš otevřené pozice a jak na potvoru se třeba zrovna může stát že to "spadne". Poté je asi dobré myslet na nějaké záložní připojení, viz článek: www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/intradenni-obchodnik-hardware.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To opravdu neřešte. Navíc O2 zvyšuje objem dat a nejhorší, co by se mohlo stát je, že Vám sníží po vyčerpání rychlost a i tou můžete bez problémů data tahat. Takže to opravdu neřešte. Pokud nekoukáte on-line stále na televizi, nebo nestahujete filmy, apod. tak to nemůžete vycucat ani v jedné z variant. Já mám 3072/256. Teď je tam tuším 20GB dat/měs.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, traderi!

Chcem sa podeliť o skúsenosti so službou UPC light,ktorú mám presne 1 rok. Je o 2048/256 za 1099Sk a čo sa týka stability tak je špičková. Naozaj môžem doporučiť. O niekoľko dní mi končí viazanosť a chcem klesnúť na lacnejšiu variantu za pár stoviek (799 tuším) a polovičnú rýchlosť.

Podľa mňa je táto varianta jedna z najlepších na daytrading, pretože stabilita je výborná, rýchlosť nie je až tak rozhodujúca (ako som sa dočítal) a jedná sa o (takmer) neobmedzené pripojenie!

to bolija: ďakujem Vám za zaujímavú informáciu (11MB). Mimochodom, odkiaľ ju máte?

s pozdravom
majkl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Zdravím,
ještě bych měl dotaz na někoho z okolí Plzně, jestli by dokázal zhodnotit, popřípadě doporučit nebo poradit poskytovatele ADSLka. Pročetl jsem několik nabídek, včetně diskuzních fór a někdy je to skutečně o zdraví, co se týká společností poskytujících ADSL a spolupráce s nimi, hlavně jejich jednání se zákazníky. Tak nějak řeším O2 nebo Volný nebo Radiokomunikace nebo Bluetone či něco jiného? :S Spíš půjde asi o to zvolit menší zlo...

Díky za rady

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911:

zatím přemýšlím o Internet Express 2048/256 mb/s, který je asi za 712,- vč. DPH. Jsou tam limity asi 20GB stažených dat (pokud si ty čísla správně pamatuju :) No a gauneři jsou to všichni, to je pravda, jen jak mě vyšplouchli, když jsem převáděl pevnou na chalupě... (td)

Když už jsme u toho, můžete někdo poradit jaký antivir do notesu? Zatím jsem rozhodnutý pro NOD32, ale zajímalo by mě jak jsou oblíbené třeba AVGčko, nebo Norton od Symantecu (ten mám teď na notesu jako demoverzi). Díky moc za rady. (tu)

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...