Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zdravím, jsem v tradindu úplný nováček, zatím se snažím spíš získávat co nejvíc informací a pročítat diskuze, ale tady na vaší diskuzi mě docela zaujal systém Hans123. Používám platformu VT a stáhl jsem si verzi systému z první strany této diskuze, ale když systém aplikuju na nějaký pár, tak vypadá úplně jinak, než na obrázcích, které tady posyktujete vy z jiných obchodních platforem. Chtěl jsem použít některé nastavení, které tady používáte a zkusit systém trochu víc omrknout, ale když jsem ho spustil, tak tam mám zcela jiné nabídky a nastavení, než o kterých tady píšete vy. Currency Symbol: Currency Spread Pips Trigger Stop Loss Init Trailing SL .. atd. Nevíte, kde by se dala stahnout nějaká verze tohoto systému, fungující na VT, nebo popřípadě, jak nastavit moji verzi? Díky za jakoukoli pomoc Přikládám obrázek z mého VT a použitého systému Hans123

3703

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marosh:
pokud vybereš něco z Currency symbol, nastaví se ti defaultní hodnoty systému dle originálu. Pokud ne, můžeš si hodnoty nastavovat podle sebe. Soubor funguje, bohužel VT neumí posílat stop objednávky, takže vstupuje do trhu za market na další svíčce po průrazu. Systém se dá používat spíš jako indikátor, kam se mají umístit entry a SL. Pokud chceš soubor, který exekuuje objednávky, nezbývá než přejít na MT4.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:

Tak už jsem to "jakž takž" pochopil. Ve VT jsem to rozjel, jen je škoda, že systém neumí ve VT sám nastavit objednávky. To znamená, že musím ve 04 hod. a v 08 hod. nastavit objednávky, StopLoss a PT vždycky ručně. Ale stejně bych neměl odvahu systém nechat bežet bez dohledu. No zatím budu studovat a zkoušet na demoúčtu a uvidíme, ale systém Milan123 se mi líbí už proto, že je jednoduchý a dle vašich testů, které jsem tady pozoroval, na svou jednoduchost i docela úspěšný.

Rád bych se zeptal, tuším, že jsi to tady popisoval zrovna ty, ale chtěl bych si to upřesnit, jestli jsem to pochopil správně. V 04 hod. nastavím dvě objednávky StopBuy a StopSell, vždy 5 pips nad (nebo pod) maximum (minimum), a SL dám na to rozhraní -50, nebo -70, jak jsi to popisoval na první stránce diskuze. A v 08 hod. znovu dvě objednávky podle maxima a minima za čas od 04:00 do 08:00 hod. ???? To znamená, že mám za den nastavené čtyři objednávky. Prostě max. 4 obchody za den. Pokud se to všechno vymete třeba v první hodině, tak už podle Milana 123 ten den neobchoduješ?
Jinak objednávky a pozice uzavíráš v 18:00 hod. (tedy ve 24:00 hod. našeho času?)

No asi se ptám zbytečně, protože jsi to tady už popisoval, ale místa je tu dost i na hloupé dotazy, ne? :-D

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> originál je tak jak píšeš (je to ale hans123), ale
> nebraň se testování, hodně lidí včetně mě přešlo
> časem na obchodování jen ranního pásma GBP a to
> ještě o hodinu dříve - nejlepší výsledky. Ale já
> ani toto dnes už neobchoduji.
> Milan


ahoj
hans 123 kde se o tom docte vice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Chlapík prezentuje svoj "Relativity Trading System", ak som správne pochopil vychádzajúci z princípov "The Turtles".
Nejde mi teraz o ten jeho systém ako taký, skôr stoja za pozretie pekne spracované štatistiky a porovnania z pôvodnými Turtles z rôznych uhlov.
Graficky i v exceli to má to fakt dobre zmáknuté.
Tu je web:

www.traderstech.net/site/pages/relativity1.html#Anchor-Testimonial







Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

×
×
  • Vytvořit...