Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

Zdrávím, páni kluci, resite tu jen zalepeni WCCi do programů, nebo máte už někdo nějaké zkušenosti, jak to šlape, co kde jak pozměnit. CCi se stalou mou velkou vášní, z WCCi jsem převzal nějaké patterny a postřehy, něco mám svého. Děláte to někdo? Nějaké výsledky k nahlédnutí? Ty moje jsou ve vlákně o obchodních strategiich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Po desáté :-)

Na souboru "WoodieCCI_final.vtscr (3kB)" pravým tlačítkem myši, Uložit cíl jako ..., úplně dolé "Uložit jako typ:" změnit na "Všechny soubory", Název souboru: koncovku "zip"změnit na vtscr a uložit do adresáře, C:/Program Files/VTTrder/stdIndicators. Totéž s tím druhým souborem.
Pak otevřít VTTrader - Nástroje - Tvorba nástrojů TA a Import. Najít ty uložené soubory, vybrat jeden a OK, pak druhý a OK. Po restartu VTtrader by to tam mělo být.
SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Tak jsem dneska dočetl celé tohle vlákno a řeknu Vám, je to vskutku motivující. WCCi už řeším delší dobu, dneska jsem si doupravil a dovyjasnil vše potřebné pro VT a započal backtest. Vše dle pravidel Woodiho.
Cable, TF15M, CCi14/6, časově 110907/06:15 - 210907/05:45.
Vstupy jen na ZLR, na close, výstupy na TCCi-Hook nebo CrossCCi100, popřípadě společný Cross Tcci a CCi kolem 100.
Výsledky jsou z mého pohledu parádní.
25 obchodů
12 ok
13 ko
čistý zisk 71pips
průměrný zisk - 3pips
průměrná ztráta - 5pips
RRR - 0,7
DD - 34pips
SL - 10+4pips
Však já vím, je to málý časový úsek, já jen, at to tu taky trošku dýchá.




Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...