Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

@zdenekt, @ostatni, cituji (bavili jsme se o tom jiz drive):
[ital]
Pochopil jsem to tak, že svopex u TS nemá žádný účet a zatím tam chce jen testovat, tak hledá cestu, jak mít možnost používat TS WFO a CA, aniž by musel platit měsíční poplatky.

Práce s ASCII daty je pomalejší, s tím souhlasím, ale pokud to chce zatím jen na testování a má to být bez měsíčního poplatku za platformu, tak se s tím dá určitě pracovat. Pokud použije třeba 5m nebo 15m ASCII data, tak to bude normálně použitelné.

CA pracuje s vlastní databázi, která se vytvořila při optimalizaci, a na data/graf už se nedívá, takže není důležité, na jakých datech byla optimalizace provedena (bavím se o formátu dat, ne o jejich kvalitě).

Takže už to chce jen napsat šikovnou otázku do TS fóra, jestli s Forex účtem lze do TS importovat ASCII data a jestli je tam funkční CA.
[/ital]

Ahoj,
nemohl by jste se me nekdo na foru TS zeptat?
Bohuzel, pokud nemam ucet u TS, nemam pristup ani do fora.
Diky Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

svopex,

trochu jsem proklikal TS fórum a z různých vláken jsem vyčetl toto:
-Forexáci v TS používají WFO, takže tam problém nebude
-Forexáci v TS pracují s ASCII daty, takže tam také problém nebude

-a ještě pro doplnění, v čem je u Forexu omezení: pokud máš u TS "POUZE" Forex account, tak můžeš načítat pouze jejich Reat-time Forex data a zpožděná data z jiných datafeedů (např. Futures) + ASCII data.

.....takže pokud máš u TS "POUZE" Forex account, tak Reat-time Futures data si nemůžeš ani objednat, ale zpožděná data od TS by měly fungovat....zpožděné Futures se podle mě dají pořídit za pár dolarů a můžeš na nich testovat nebo si je "jednorázově" postahovat, uložit a odhlásit je, abys je příští měsíc nemusel platit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

našel by se zde někdo, kdo otevíral účet u Tradestation a financoval ho z Fio banky. Jedna z položek, která se má zadat do právy pro příjemce je By Order of:

.<br><br> Nejsem si na 100% jistý tvarem v jakém má být zadaný <title of account at sending bank>.<br><br> Domnívám se, že název účtu je mé příjmení a jméno bez diakritiky a oddělené čárkou např. "Novak, Jan" resp. to mi potvrdil přímo i pan Albino. Nicméně jde mi o to, aby mi přesně seděl tvar. <br><br> Kdyby jste někdo měl tuto zkušenost, dejte mi prosím vědět.<br><br> Děkuji.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny,
mám dvě otázky:

1) za minulý rok jsem přes TS vydělal např. 10.000 USD - tyto peníze máme stále na účtě u TS.
Dělám daňové přiznání mám připočíst jako zisk z kapitálových výnosů 10.000 * 15 % (daň z příjmu) * usd kurz?
Popřípadě jaký mám zadat kurz? Středový ČNB k 31.12.?

2) Chtěl bych převést peníze do ČR - účet u FIO, ale při registraci jsem zadal účet u ČS, poradíte jak mám postupovat?
jestli to dobře chápu, tak vyplním jejich formulář: Online Transfer and ACH Authorization Agreement, ale popravdě vůbec netuším jak to správně vyplnit, abych neudělal chybu (přece jen jde o peníze)
Má s tímto někdo zkušenost?
V nejhorším si je nechám poslat do ČS, ale rozdíly v poplatcích a v kurzu jsou velké.

Děkuji moc za rady a přeji pěkný den.

Honza.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> 1) za minulý rok jsem přes TS vydělal např. 10.000
> USD - tyto peníze máme stále na účtě u TS.
> Dělám daňové přiznání mám připočíst jako zisk z
> kapitálových výnosů 10.000 * 15 % (daň z příjmu) *
> usd kurz?
> Popřípadě jaký mám zadat kurz? Středový ČNB k
> 31.12.?
>
Daně jsou tady vždycky ožehavé téma :) podle mne je to tak - příjmy zdaňuješ, jen záleží na tom, podle jaké kolonky - to už Ti poradí spíš daňový poradce.
Pro potřeby daňového přiznání použiješ kurz USD vyhlašovaný vždy na začátku roku - viz www.financnisprava.cz/assets/cs/prilohy/d-zakony/Pokyn_GFR_D-25.pdf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...